Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tolerálnátok, ha a...

Mennyire tolerálnátok, ha a vőlegényetek állandóan a külsőtökkel lenne elfoglalva?

Figyelt kérdés

A szituációban alapvetően két összeillő ember van. Működőképes a kapcsolat (2 éve), rengeteg a közös program, beszélgetés, közös életszemlélet, közös hobbi, tehát építő jellegűnek mondanám.


Ugyanakkor a vőlegény nem titkolja, hogy néhány kiló (3 konkrétan) felesleg mellett már nem tetszik neki a párja ANNYIRA, emellett azt szeretné, ha máshogy - nőiesebben - öltözködne, magsssarkút és szoknyát hordana, máshogy vágná a haját, máshogy sminekljen, esetleg a jövőben megműttetné az amúgy alapvetően kicsike mellét (ez amúgy tényleg tervben van)...


Ebből már nagyon sok balhé volt. Én vagyok a nő. Úgy érzem, hogy nem engem szeret, és a legkevésbé sem feltétel nélkül. Állandóan megfelelési kényszerem van. Evészavarokkal küzdök, amik az elvárásai miatt súlyosbodnak.


Mindig is sportos voltam, soha nem jártam nőcis cuccokban, de most mindig ez a sláger. Azt mondja, hogy én is ezt akarom valójában csak nem merek úgy öltözni, és váltig állítja, hogy mápedig én élvezném a legjobban, ha csajosabb lennék. Az alakom megvan hozzá, ez tény.


Csakhogy egész életemben a sportcipő-szűk felső párosítást kedveltem, én olyan tipikus csinos-sportos lány vagyok. Kockás a hasam, imádom a küzdősportokat és motort akarok venni, értitek...


Nagyon szomorú vagyok, mert szeretem a párom, de úgy érzem neki nem igazán én vagyok a fontos, hanem a "csomagolás".


2013. márc. 28. 18:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt soha a büdös életben nem bírnám elviselni, nem lenne az férfi. És ha terhes leszel, mi lesz? Kiábrándul belőled és ott hagy, mert esetleg szülés után nem lesz olyan tökéletes az alakod? Vagy a babaváróra egy plasztikai műtétet kapsz?
2013. márc. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
...vagy kondi bérletet...
2013. márc. 28. 18:21
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Két összeillő ember? Működőképes kapcsolat? Szerintem nem!
2013. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is értem miért veled van, teljesen más az esete.
2013. márc. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális, hogy a vőlegényed miatt van étkezési zavarod. Engem pont, hogy a szerelmem gyógyított ki belőle..
2013. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló karakter vagyok mint te, evészavar meg a lelki probléma nélkül. Én ugyanis azt mondtam, hogy én ilyen vagyok, akinek körömcipős tökéletesen sminkelt Barbi baba kell, az keressen olyat. Bizonyos mértékig (ha az nekem is megfelel) alkalmazkodok a másik kéréséhez, pl. platinaszőke nem lennék, de pár árnyalatot világosítanék a hajamon. Nekem is mondták, hogy de jó lenne NEKEM ha bokatörő magassarkúban nyafoghatnék hogy hólyagos a sarkam mert az hű de nőies, de nem érdekel.


Sajnos ha ennyire meg akar változtatni, akkor tényleg nem téged szeret, hanem egy általa kreált képet, amelyikre téged is megpróbál szabni. Azt hiába mondaná bárki, hogy hagyd ott, de az esküvőbe még ne ugorj bele, mert hosszabb távon ez nem valószínű hogy működik.


Ahhoz hogy elgondolkozzon még nem próbáltad meg, hogy te ugyanígy elkezded piszkálni, hogy legyen szálkásabb/izmosabb stb teste, a haja más (ha hosszúnak szereti akkor kérdd hogy vágassa le és fordítva), öltözködjön másképp?

2013. márc. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez így sok, nekem is nagyon rosszul esne, és szerintem nem bírnám hosszú távon viselni. Én sem vagyok a miniszoknyás-magassarkús típus, nálunk ez az egy, ami a páromnak nem tetszik, hogy nem vagyok képes így öltözködni, engem már ez is idegesít.
2013. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy sem tolerálnám.


És persze megint más téma, ha az ember felszed 30 kilót, de 3 sz@ros kilóval ne törődjön már, nem az ő személyi modellbabája vagyok, akivel dicsekedhet...

2013. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon durva.


Hogy jöttetek össze és miért vagytok együtt?


Te miért tűrőd ezt?


Van valami elképzelésed, hogy ez neki miért jó?


Én szerintem a másik véglet vagyok. Pont az ilyen nőies cuccok nem tetszenek annyira és nem tudom megérteni, hogy másnak ez hogy lehet jó.

2013. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetetlen a szituáció, ugyanis ilyen ember soha nem lett volna a vőlegényem. Pont.
2013. márc. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!