Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt hiszi a párom családja...

Azt hiszi a párom családja hogy miattam nem lehet közös gyerek, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok elvált 2 gyerekem van, teljesen egészséges vagyok lehetne harmadik közös gyerekünk is. A párom 35 éves szintén, de neki nem lehet gyereke (ne kérdezzetek rá, ez biztos). A család viszont nem tud a párom gondjáról és megjegyzéseket tesznek arra, hogy fontos lenne közös gyerek, nekik egy unoka. Azt hiszik, hogy én nem akarok, mert már nekem van kettő, vagy a szülések miatt sérültem és nekem nem lehet! Ha megmondom, hogy a párom beteg, akkor leleplezem őt, és a férfi híúságát sérti, hogy nem képes gyereknemzésre. Így viszont én vagyok a szemét, mert nem vállalok be egy harmadikat. Mit tennétek a helyemben?

#gyerek #férfi #család #gyereknemzésre képtelen #a nőnek
2013. márc. 26. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjátok azt, hogy nem akartok.

Olyan szomorú, mikor mások akarják irányítani az ember életét :(

2013. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
mond meg a párodnak, hogy mondja el a szüleinek, mert már nagyon unod a gonosz mostoha szerepet...
2013. márc. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen a párodnak kell a szülei elé állni. persze, ezzel senki nem szeret dicsekedni, viszont hazugságban élni egyáltalán nem kellemes.

nem értem, hogy miért kell bármilyen betegséget titkolni. ez van, ezt dobta a gép, megpróbál ellene tenni és ehhez segítség kell - a családjától főleg!

2013. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Az após anyós jelölt olyan típus aki a férfimeddőséget kizártnak tartja. Eszükbe sem jut, csak azt, hogy a nőben van a hiba.
2013. márc. 26. 18:37
 5/22 A kérdező kommentje:

Vannak konfliktuskerülő férfiak, sohasem fogja elmondani, csak én leplezhetem le és ez nagyon kellemetlen szerintem.

Az anyósjelöltnek eleve3 gyereke van.

2013. márc. 26. 18:37
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Azt, hogy akartok-e még gyereket, ti döntsétek el, ne a család! Ha ti nagyon akartok, lehet inszemináltatni donor hímivarsejttel, azt meg nem kell a rokonok orrára kötni, hogy biológiailag nem a papáé a gyerek.
2013. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a párodnak kellene beszélni a szüleivel. Lehet, hogy nem akarja elmondani, de ennek most jött el az ideje. Nem hiszem kibírná a lelkiismerete, hogy inkább téged hibáztatnak, elmondanak mindennek, mintsem négyszemközt elmondja a problémáját a szüleinek.
2013. márc. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mesterséges megtermékenyítést nem vállalok be két gyerek után, akik természetesen fogantak, egy ép ivarsejtje sincs a páromnak, így a 3. gyerek apja sem ő lenne.
2013. márc. 26. 18:44
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen csak engedd el a füled mellett ezeket a megjegyzéseket. Mondd azt, hogy sem Te, sem pedig a Párod nem akar közös gyermeket, elég Nektek a két gyerek akik az előző házasságodból valóak. Ha továbbra is nagyon erősen feszegetik a témát, akkor viszont a férjednek kell odaállnia eléjük és elmondani az igazat és akkor biztosan nem hozzák fel a témát többet. De szerintem elég ha Ti tudjátok ezt a dolgot, ez csak Rátok tartozik, nem kell ebbe senkit sem beleavatni. Elég nagy szomorúság ez a férjednek nem kell, hogy ezzel nyaggassák!
2013. márc. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka, apuka, nem hinném, hogy ehhez akármi közük lenne.


Ha tovább feszegetik, akkor ne engem tessék kérdezni. Innen a párod ha nem akarja a problémáját elmondani, még mindig mondhatja azt, hogy ő nem akar. Így nem téged zikálnak vele,a fiúkat pedig már nem fogják, ha csak ennyit mond sem, remélhetőleg.

2013. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!