Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu a tesómat jobban szereti,...

Anyu a tesómat jobban szereti, aki a szeretőjétől született, mit tegyek hogy ne essen rosszul?

Figyelt kérdés
Anyukám terhes lett az akkori szeretőjétől és megszületett a tesóm, akit én is szeretek de anyu mindig érezteti velem, hogy őt jobban szereti engem meg apuhoz hasonlítgat..húgom 5 éves és vele mindig szépen beszél, nekem meg mondja, h olyan vagyok, mint apu mindig őt látja bennem..ezeket akkor mondja, mikor valami semmiségen összeveszünk:/ és már hallottam mikor a nagynénémnek mondta, h mindig az a pasi lesz a nagy szerelme, meg hogy ha újra kezdené, akkor biztos nem szült volna apámnak. Mit tegyek, ha ezek rosszul esnek?:(
2013. márc. 21. 21:59
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
0%

Azért vagyok érzéketlen,mert elmagyaráztam,hogy mit éreznek a nők ilyen esetben?

Ne is haragudj,de ha nem tudod értelmezni amit írtam,akkor komoly gondok vannak veled.

A ne legyen gyereked szöveggel meg elkéstél és majd jusson eszedbe,hogy a másnak kívánt rossz rád fog visszaütni.Ebből is lesüt,hogy mennyire rosszindulatú vagy és még csodálkozol,hogy a saját anyád sem szeret...

További szép napot!

2013. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Te vagy a rosszindulatú, hogy azt élvezed, hogy leírod egymás után 5ször, hogy amit az anyu csinál, az teljesen érthető és azért érdemlem, hogy ne szeressen annyira, mert én az apámtól születtem. Majd remélem neked is valaki ezt mondja, ha el leszel keseredve, vagy a pasid lelép és születik mástól gyereke, akit jobban fog szeretni, mint a tiédet.


Igenis undorító a felfogásod, mert lehet, hogy te felnőttnek hiszed magad, de az nem ép, aki a szeretetét feltételekhez köti és igenis az ilyen embernek ne legyen gyereke, mert milyen példát mutatsz te neki? Szégyelld magad, hogy felnőtt létedre így gondolkodsz, én nem lennék képes a szeretetemet ahhoz kötni, hogy ki milyen. Remélem, hogy majd visszakapod a sorstól, mert te egy gonosz és végtelenül rosszindulatú ember vagy!

2013. márc. 25. 16:03
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
Fáj az igazság? :DDD
2013. márc. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
0%
Én Édesanyád helyében már árvaházba adtalak volna,úgyhogy örülhetsz még annak is,hogy megtűr maga mellett.
2013. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
0%
P.S. Ne csodálkozz rajta,hogy a stílusod ilyen választ von maga után.Szia.
2013. márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Úristen te beteg vagy, magadnak válaszolgatsz?:/ Az ilyennek meg sem kellett volna születnie, inkább a te anyádnak kellett volna intézetbe adnia:S Keress egy pasit és ne kitalált történetekkel bombázd az oldalt, mert egy ilyen betegelméjűre a kutya se néz rá, nem csoda, hogy ilyen frusztrált vagy:)) Na szép napot, te szerencsétlen:))
2013. márc. 26. 11:37
 17/36 anonim ***** válasza:
0%

Én vagyok a beteg? Olvasd vissza a hisztis írásaidat és esetleg majd rájösz,hogy melyikünkben van a hiba.

Férjnél vagyok édes gyerekem,milyen kitalált történetekről papolsz?

Nagyon félreértetted az írásomat.Nézd meg,hogy hány olyan anya van,aki teljesen ugyanúgy szereti mindegyik gyerekét.Ilyen erővel senkinek se legyen? Igen,teljesen érthetőek Anyád érzései és ez nem az én felfogásom,hanem ha utánaolvasnál,akkor megértenéd.

Azért gonosz valaki,mert úgy érez,ahogy?

Azok ellen nem lehet tenni.Azt is odaírtam,hogy ha én így is éreznék,akkor nem tennék különbséget.Ezt nem olvastad,csak azt értetted ki a szövegből,amit akartál is érteni és ki vagy akadva,mert nem álltam be a sorba veled együtt szidni az Anyádat.Ilyen erővel minek tetted fel a kérdést? Undorítóan viselkedsz és ne csodálkozz,ha a végén teljesen magadra fogsz maradni.

2013. márc. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim válasza:
100%
Ne haragudj már, de a kérdező nem szidja az anyját, azt kérdezte, hogy mit tegyen, hogy ne fájjon neki, hogy az anyja ilyeneket mond róla, hogy ha újrakezdhetné nem szülné meg és hasonlók. Segítséget kért te meg segítség helyett csak még egyet belerúgsz. Miért érthetőek az érzései? Nem ő akart meg születni és nem tehet arról, hogy kik a szülei. Ha te elválnál a férjedtől akkor már nem szeretnéd a tőle született gyerekeket? Kérdező sajnálom, hogy ilyen anyukád van, apukáddal milyen viszonyban vagy? Nem költözhetnél hozzá?
2013. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Ilyen gusztustalan felfogással inkább vonulj be valami zárdába:) Sajnálom a körülötted levőket:/
2013. márc. 26. 15:14
 20/36 A kérdező kommentje:

Hagyjad utolsó, az ilyen azt sem érdemli meg,hogy vitába szállj vele, ez egy beteg ember sajnos. Férje, meg gyereke aztán tuti nincs, mert ilyen ember senkinek se kéne, max valami hasonlóan retardáltnak..plusz egy szülő nem ír ilyen ocsmány dolgokat egy gyereknek:/


Apu sajnos külföldön dolgozik 3 éve és csak félévente jár haza:(

2013. márc. 26. 15:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!