Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu a tesómat jobban szereti,...

Anyu a tesómat jobban szereti, aki a szeretőjétől született, mit tegyek hogy ne essen rosszul?

Figyelt kérdés
Anyukám terhes lett az akkori szeretőjétől és megszületett a tesóm, akit én is szeretek de anyu mindig érezteti velem, hogy őt jobban szereti engem meg apuhoz hasonlítgat..húgom 5 éves és vele mindig szépen beszél, nekem meg mondja, h olyan vagyok, mint apu mindig őt látja bennem..ezeket akkor mondja, mikor valami semmiségen összeveszünk:/ és már hallottam mikor a nagynénémnek mondta, h mindig az a pasi lesz a nagy szerelme, meg hogy ha újra kezdené, akkor biztos nem szült volna apámnak. Mit tegyek, ha ezek rosszul esnek?:(
2013. márc. 21. 21:59
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
63%
Jó nagy bunkó az anyukád. Majd megunja a szeretöjet es az új gyereket is. Te nem kérted h megszüljön, az ö döntese volt, nem az apadé.
2013. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
Hát szerintem az ilyen beszólások nekem is sz@rul esnének, szerintem kérdezd meg tőle, hogy konkrétan veled mi a baja, nem tehetsz arról, hogy apukád milyen. Egy jó anya nem mond ilyeneket a gyerekéről.
2013. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
26%

Az érzései teljesen érthetőek,csak nem kellene hangoztatnia.

Sajnos bármit is teszel,téged soha sem fog annyira szeretni,mint a testvéredet.

Ha nem tudod elfogadni (ez is teljesen érthető) akkor felnőtt korodban ritkán fogod látogatni és majd te egyformán fogod szeretni a sajátjaid.Mást nem tehetsz ellene.

2013. márc. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
35%

Ej de igazsagtalan dolog nemszeretve érezni magunkat, amikor a fejunkhöz vagjak, h nem megfelelö ember gyereke vagyunk, mennyire tud fajni, mikor a gyerek szeretet var es jogosan mert ö nem ölet meg senkit es nem tehet semmiröl. Nagyon lelketlen az ilyen anya es felelötlen. Ha megszülte , szeresse mert az ö retkes izejeböl jött ki es az ö dönteseböl.

Lelketlenseg, ugyanakkora mint valaki fejehez vagni, hogy zabigyerek stb

Ha egy gyilkos gyerekét szülöm meg, szeretem mint a szemem fenyet mert az enyem es en akartam a vilagra hozni

2013. márc. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

"Anyukám terhes lett az akkori szeretőjétől és megszületett a tesóm"

Szép családmodell, nagyszerű példával jár a gyerekei előtt...

Te nem sokat tehetsz, maximum azt hogy tudatosítod magadban hogy te egy apától születtél, nem egy szeretőtől.

2013. márc. 22. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Miért érthetőek az érzései?:/ Én ugyanúgy a gyereke vagyok az mindegy hogy kitől, meg amúgy is mikor kitalálta, hogy gyereket akar akkor én jöttem..velem volt 9 évig míg a tesóm nem jött, engem legalább annyira szeretnie kéne:/
2013. márc. 22. 11:37
 7/36 anonim ***** válasza:
0%

Azért érthetőek,mert a szeretőjét jobban szerette,mint apudat.

Ne kerülj olyan helyzetbe,de ha te is belekerülnél,akkor magadtól is megértenéd.

Sajnálja már,hogy apudnak szült és rá emlékezteted.

Én is imádni fogom a fiamat,de ha az exemtől lett volna gyerekem,azt nem szerettem volna annyira.Ez érzelmi kérdés.Az más dolog,hogy ha így jártam volna,akkor vigyáztam volna,hogy a másik gyerek ne vegye észre,de belül éreztem volna,hogy a másikat jobban szeretem.Ezért teljesen érthető,csak nem igazságos a viselkedése.

2013. márc. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem érthető, a szeretet nem attól függ hogy valaki ronda, ügyetlen vagy nem attól van akibe szerelmesek voltunk.. Ennyi erővel azok se szeressék a gyereküket, akik örökbefogadták? Szerintem neked nem való gyerek, mert aki emiatt a másik gyerekét jobban szeretné az inkább maradjon egyedül, mert nem egy jó ember:/
2013. márc. 25. 11:00
 9/36 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodj meg kislány,sokat kell még tanulnod az élettől.

Normális választ adtam,te pedig nekem estél.A stílusod miatt nem vagy szerethető,teljesen egyet értek Édesanyáddal.

2013. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Uhh, neked aztán tényleg sose legyen gyereked. Érzéketlen és bunkó vagy, bár ez teljesen érthető ilyen sivár lelkivilág mellett, úgyhogy inkább sajnállak:/
2013. márc. 25. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!