Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háttérbe szorúlás az unokák...

Háttérbe szorúlás az unokák miatt?

Figyelt kérdés

15 /L Van 2 unokahugom ikrek 5 hónaposak és ôk az elsô unokák.

Az a helyzet hogy mióta vannak az óta én mintha nem is léteznék a szüleimnek.

Minden nap csak csak azt hallom hogy milyen ügyesek milyen kiss drágák meg minden és azért minden nap ezt halgatni már kissé idegesítô.Ne értsétek félre én is nagyon szeretem ôket de amikor már Egy nap 100x hallom ugyan azt.akkor már elegem van.

A 15 születés napom is róluk szólt. Én mintha Ott se lettem volna. Akkor el is vonultam a szobámba 1,5 óra múlva keresték hogy Hol az "ünnepelt"

A szüleimtôl nem is kaptam semmit.Azzal a válasszal hogy lett ez a "buli" ami ugyan olyan volt mint máskor is ha össze jön a család azzal az egy kívételel hogy most volt egy torta. Közben nekik meg 10-20 ezres ajándékot akkarnak venni az elsô születésnapjukra. Múltok a szobámat pakoltam mikor anyám bejön hogy a plüsseim és a játékaim most már milyen jó lesz nekik játszani ha jönnek hogy azok mostmár az ôvék.


2013. márc. 12. 16:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
bocsánat, ha jól értem, van egy jóval idősebb tesód, akinek már vannak gyerekei, és a te szüleid az unokákkal vannak elfoglalva?
2013. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%

15 évesen már lehetne annyi eszed, hogy felfogd a dolgokat, és ne féltékenykedj.

Ha meg eddig el voltál kényeztetve, ideje belezökkenni a való életbe, nem a királylányt játszani.

2013. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
igen.
2013. márc. 12. 16:46
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Nem elég intelligensek a szüleid. Szóljál nekik, hogy te is még gyerek vagy, majd ha 18 éves leszel és nagykorú akkor megérted, hogy nem foglalkoznak veled.

Még azt sem tudom mondani, hogy jobb lesz, mert 3 éves korukban nyílik ki csak a tudatuk és mondják esetleg a szüleidnek, hogy : "nagyi mikor mész már haza?"

Erre tudok példát, na akkor jön a sértődés.

2013. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%

15 éves létedre nagyon gyerekesen viselkedsz! Próbálj meg inkább te is bekapcsolódni a beszélgetésekbe, amikor ott vannak a testvéredék, foglalkozz a két picurral, és meglásd, mindenki észre vesz! Nem az a megoldás ilyenkor, hogy ennyi idős fejjel sértődötten a szobádba rohansz!!!

Amikor megszületett a kisfiam, öcsém 13 éves volt. Soha egy másodpercig nem volt féltékeny, amikor látogatóba mentünk, alig várta, hogy a kezébe adjuk a kicsit. Amikor elaludt a baba, bement hozzá a szobába, és simogatta a pociját! Pedig ő FIÚ, és 13 éves volt!!!! Te meg egy 15 éves lány vagy, és ennyire............hát........a megfelelő szót nem írom le, mert nem szokásom mást sértegetni, de szó-szó, ebből is látszik, hogy nagyon el vagy kényeztetve

2013. márc. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Sose voltam elkényesztetve. És szüleim régebben sem igazán törôdtek velem.Csak most ez fokozódott. 12 éves korom úta nem voltak a suliban egyszer sem szülôin a jegyeim se érdekli ôket az ellenörzôt alá se írják soha. A ruhám 90% túrkáloból van lyukas a cipôm már 3 hónapja és nem kaptam még újat helyette. Ha valamire szükségem van zokni fehérnemû cipô napokon heteken át kell könyörögnöm.Nem járok szorakozni az egyetlen kikapcsolódásom az olvasás könyvtárból.
2013. márc. 12. 16:54
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudunk eleget szerintem ahhoz, hogy élesen itélkezzünk... Szvsz akárhogyan is vannak a viszonyok egy 15 éves kamasznak szüksége van a szülei figyelmére és biztos cukik az ikrek, de nekem akkor is van egy olyan érzésem, hogy picsit cserbenhagyták a kérdezőt és ez nem járja. Ellenben a kérdező is nyugodtan kommunikálhatná a szülei felé, hogy mit érez, csak okosan tegye és véletlenül se keveredjen bele abba a gyanúba, hogy ez az ikrek ellen szólna.
2013. márc. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy ilyenek, és az is, hogy legalább egy könyvet nem vettek a szülinapodra, az még inkább, hogy nem foglalkoznak veled is, hiszen ebben a korban talán még nagyobb szükség lenne rá. Beszélj anyukáddal, hogy ez neked milyen rosszul esik.
2013. márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
15 éves létedre nagyon gyerekesen viselkedsz. Én 13 évesen nem viselkedtem így, pedig akkor született meg az unokahúgom. Az első pillanattól kezdve imádom, nem féltékenykedek, ha jönnek mindig igyekszem a lehető legtöbb időt vele tölteni. A plüsseimet és a régi játékaimat is szívesen megosztom vele. 3 hónapos korában láttam először és sose vonultam el sértődötten a szobámba. Tölts velük te is több időt és akkor észrevesznek. 16/L
2013. márc. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Szia! 5-ös vagyok! Így mindjárt más a helyzet, elnézést kérek!!! Őszintén!!!!

Először nem avattál be minket ennyire mélyen a dolgokba, így nekem ez jött le! :( El kellene mondanod a szüleidnek, hogy mit érzel, de az előttem szólónak igaza van, semmiképpen ne vedd bele a gyerekeket!!! Azt úgyis támadásként vennék, és attól még rosszabb lenne!

2013. márc. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!