Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viselnétek, ha férjete...

Ti hogy viselnétek, ha férjetek a munkahely és a család legnagyobb balekja lenne?

Figyelt kérdés
Mindenki kihasználja, és kineveti. Már sajnálni sem tudom, pedig annyira szánalmas(:
2013. márc. 8. 22:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Hozzá se mentem volna.
2013. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
35 éves házasok vagyunk. Régen nem volt ilyen. Mindig udvarias és segítőkész volt, de akkor még nem volt balek. Szeretett minket nagyon, de ma már nem vagyunk fontosak számára. Csak a munkatársak, meg a családja(:, a szülei, testvére, annak családja, munkatársak, kivétel mi (feleség, gyerekek, unokák).
2013. márc. 8. 22:17
 3/21 anonim ***** válasza:
79%
Kiállnék érte, mint ahogy bárkiért tenném, aki fontos nekem és akit szeretek.
2013. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
#2 Ja, akkor meg szembesíteném az igazsággal.
2013. márc. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Ennél több infó kell: Miért balek? Miért nevetik ki?
2013. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Próbáltuk, beszéltem vele én is, a gyerekeink is, de nem fogadja el , bármit mondunk. Bárki bármire kéri, ugrik, egyedül ránk nem hallgat, sokszor úgy látjuk, szándékosan épp az ellenkezőjét teszi, mint amire kérjük.
2013. márc. 8. 22:24
 7/21 A kérdező kommentje:
Pl. minden munkatársa vele vásároltat, intéztetik a doklgaikat (pl. egyiknek megcsináltatja az óráját , mert neki "nincs ideje elmenni", másiknak cipészhez viszi a cipőjét, stb. Szülei pl. megkérték, hogy vigye őket orvoshoz, kezelésekre, naponta egy hétig, elment szabadságra emiatt, a főnöke nagyon haragudott, mert rengeteg munka volt, de a szülei nem voltak hajlandók se taxit, se mentőt hívni, csak őt vették igénybe. (ez csak néhány példa) Pedig ma ennél kevesebbért is elbocsáthatnak bárkit.
2013. márc. 8. 22:31
 8/21 anonim ***** válasza:
75%
"de ma már nem vagyunk fontosak számára." -és nem lehet, hogy ez kölcsönös? Ő fontos nektek és a munkahelyén? az Ő akarata, tervei, elképzelései? nem érte valami kudarc? mióta van ez?
2013. márc. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Néhány éve. Nem tudom, szerintem kevés olyan ember van, akinek ennyire a kedvét keresték, mint az övét mi, a gyerekeink nagyon jók, szeretik, de neki mindenki véleménye fontosabb, az a lényeg, mit gondolnak róla, mindenkinek meg akar felelni, (rajtunk kívül,) de a háta mögött nevetnek rajta, maximálisan kihasználják, sokszor ki is gúnyolják(:
2013. márc. 8. 22:40
 10/21 anonim ***** válasza:
15%

Az a gond hogy másoknak segít? A szüleinek jó hogy segít, Én is elmentem táppénzre, mert édesanyám beteg volt, és a beteghordó autó reggel bevitte kezelésre, majd 7 órát ült kint a folyosón, mire a betegszállító autó megvárta, és összeszedte az betegeket, és utána vitte haza őket. Mit gondoltál, hogy egyesével szállítgatják őket?

Örülj neki hogy a férjed ilyen segítőkész ember, nagyon ritka az ilyen ember manapság!

2013. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!