Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez? (Lent)

Miért lehet ez? (Lent)

Figyelt kérdés
A párommal 3 éve vagyunk együtt,nem szakitottunk egyszer sem azota kisebb veszekedések voltak de azon át is ugrottunk hamar,viszont kiköltöztünk külföldre másfél éve és mostanában nagyon azt érzem hogy idegesit még ha ugy mozdul meg az is felidegesit,felvettem egy volt barátommal a kapcsolatot csak beszélgettünk mi volt régen és hát hogy őszinte legyek felkavart a dolog elötte ilyen megsem fordult a fejemben hogy volt barátommal beszélgessek egyáltalán,ahogy ez felmerült hogy felkavarta a dolgokat meg is szakitottam vele a kapcsolatot,mert ettöl függetlenűl rájöttem nagyon szeretem a barátomat de valami mégis nem jó!! Miért lehet ez?? :( ( hülye lekezelő válaszok nem érdekelnek!!! )

2013. márc. 8. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus "Huffnágelpistis" effektus!
2013. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sokra megyek a huffnágelPistivel!!!
2013. márc. 8. 09:43
 3/6 anonim ***** válasza:

URISTEN, az egészet leírtad egy mondatban kb?:D

Egyébként beszélj a baratoddal, mondd el neki mindezt, es beszéljétek meg. Ennyit tudok tanácsolni..:)

2013. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a barátoddal van a baj? Nincs valami más a háttérben? Jól érzed magad kint, elégedett vagy?

Ha jól megvoltatok eddig, akkor mi az, amitől hirtelen változott a kapcsolat?

A volt barátoddal felvetted a kapcsolatot, beszélgettek, naná, hogy elkezdtél valamit érezni. De ha ő lenne most ott, valószínűleg ő is idegesítene. Helyes, hogy nem tartod a kapcsolatot többet a volt barátoddal, nincs értelme.

Hogy miért lehet, mi nem tudjuk megmondani, csak te tudhatod. Ülj le gondolkozni, és próbáld meg reálisan látni az esetet.

2013. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Igen én úgy érzem vele van a baj... Jól érzem magam ide kint szeretek itt élni!! Hiába beszélek vele elmondtam már neki sokszor hogy nagyon idegesit tegnap a városban hagytam mert felidegesitett ez egy két napig megy utána minden a régi,de viszont meg szeretem nagyon!!
2013. márc. 8. 09:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha szereted és tényleg vele akarsz maradni, muszáj ezt megbeszélnetek. pl. hogy mi idegesít benne ennyire, mert ha folyton csak elsiklotok fölötte előbb utobb úgy ébredsz hogy már nem is szereted. Bocsi, ha túl nyers voltam. Engem is baromira elkezdett egy időbe idegesíteni, h a párom a barátai jelenlétébe hülyén viselkedik....de már javulgat. Igyekszik normálisan viselkedni ha én is ott vagyok, pl. nem az a téma h kit ki hogyan meg... ha érted.
2013. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!