Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szüleim nemsokára szét vállnak,és valamelyikükkel maradnom kell van egy húgom ő anyámmal lesz mert még kicsi.Na szóval az itt a probléma,hogy ha anyámmal maradok akkor fater hisztizik be és azt mondta hogy én akkor őt felejtsem el örökre de ha vele maradok akkor meg anyám fog ugyanígy hozzám állni.Azt mondták,hogy mind a kettőjükkel nem lehetek egyszerre jóban. Milyen dolog ez? Ezek nem normálisak...

16/F


2013. márc. 4. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mar most okosabb vagy náluk....sajnálom!
2013. márc. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Költözz a nagyszüleidhez...

Amúgy én a húgommal maradnék. Nem az anyámmal. A testvéremmel.

2013. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőm sajnos ugyan ezen a procedúrán ment át anno.

Ő először az anyjával maradt, aztán összevesztek(és annak ellenére, hogy az apja közölte vele, hogyha anyáddal maradsz, akkor felejts el) az összeveszés után költözött az apjához, aztán ott se volt jó, mert a nő aki miatt az apja elhagyta az anyját nem nem igazán örült barátnőmnek, ezért visszament az anyjához, kb egy évre, és kb egy évet élt megint az anyjával, és egy újabb nagy összeveszés miatt visszament az apjához, azóta ott van.

A nővére a legelején közölte, hogy az anyjával marad, vele nem nagyon tartja az apja a kapcsolatot, de ha kell neki valami, akkor persze segít...de nem igazi apa-lánya kapcsolat, de barátnőmet nagyon szereti az apja, és az anyja is, bár barátnőm sokszor ki van akadva, mert azért eléggé megtörte lelkileg az, hogy majd minden költözésnél a bíróság is be volt vonva, meg a szülei a válás óta kígyót-békát mondanak egymásra, nem is hajlandóak találkozni,se beszélgetni. Barátnőm a váláskor 13 éves volt, és 16 évesen maradt az apjánál, most már mind a ketten 24 évesek vagyunk, de még a mai napig, alkohol hatására előjönnek ezek a dolgok, és hosszú sírás a vége.

Egyszóval, roppant kellemetlen helyzet, és biztos, hogy mély nyomot fog hagyni benned, de bízok abban, hogy neked is lesz egy barátnőd, aki majd minden rosszban melletted lesz, könnyebb lesz átvészelni a rossz napokat.


Amúgy, én a helyedben a tesóddal maradnék, mert szerintem szükségetek lesz egymásra, főleg, ha a szüleitek ilyenek.

Ha ő anyuddal marad, akkor maradj te is, apud meg úgy sem fogja azt mondani, hogy soha többet nem kar látni, mert szeret, ha nem szeretne, akkor nem mondana ilyet, csak hát, ez hívják úgy, hogy lelki zsarolás...csak azért, hogy őt válaszd. dönts úgy, ahogy te a legjobbnak látod, szerintem nem fog a másik szülőddel onnantól kezdve megszakadni a kapcsolat.

2013. márc. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hugom még csak 6 éves még nem is nagyon érti hogy mi hogy van szerencséjére...Nagyszüleim nem igazán vannak,csak 2 özvegy nagymama akiknek van így is elég bajuk nem akarok a terhére lenni bármelyiknek is.Hát anyám talán egyszerűbb eset,és neki ott lesz a hugom faternak meg én. így talán elfogadja és majd vele is próbálom tartani a kapcsolatot meg minden. Na mind1 majd lesz valahogy.
2013. márc. 4. 21:57
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja,és köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2013. márc. 4. 22:00
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem normálisak.

Azért megérdemelnék hogy a pofájukba vágd, hogy legszívesebben egyikükkel sem maradnál, mert aki olyat mond, hogy felejtsd el őt, akkor az nem is szeret téged. Attól hogy utálják egymást, neked akkor is az apád és az anyád, ha ennyire majmok, hogy ezt nem fogják fel ésszel, akkor meg sem érdemelnek téged.

2013. márc. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lassú Lili válasza:
sajnálom, hogy ilyenek a szüleid, biztos, hogy nem könnyű. Barátom szülei akkor váltak amikor ő már 26 éves volt. sajnos őt is megviselte a helyzet annak ellenére, hogy már felnőtt volt. Már most okosabb vagy mint a szüleid. Úgy dönts ahogy most neked a legjobb, aztán majd alakul a dolog.
2013. márc. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy-egy pofont kiosztanék a kedves szüleidnek... Ha már NEKIK van gondjuk EGYMÁSSAL, miért RAJTAD csattan az ostor?! És milyen szülő az, aki azt mondja, hogy "ha anyádat választod, engem felejts el"

Biztos nem lenne jobb tényleg nagymamánál? Talán még örülne is, hogy van vele valaki. Remélem, hogy SZÁMODRA előnyösen zárul ez a válás, és ne hidd azt, hogy minden házasság ilyen, vagy minden kapcsolat, ez mindig két emberen múlik.

2013. márc. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!