Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy el tudjam...

Mit tegyek, hogy el tudjam fogadni a férjem kisfiát?

Figyelt kérdés

6 éves, rendes, aranyos kisfiú, én mégsem tudom megszeretni. Egy futó kapcsolatból született, de a férjem tartja vele a kapcsolatot.

Úgy érzem, már mindent megpróbáltam, mégsem tudom elfogadni. Ahányszor csak szóba kerül én ideges leszek. Az előbb telefonált az anyja, hogy hétvégén áthozza. Szívem szerint azt mondtam volna, hogy ne jöjjenek, de nem tettem, mert a férjem imádja a gyereket.

Nem tudom mit tehetnék még, hogy ez az érzés elmúljon. Attól is félek, hogy a gyerekeink pont az én viszolygásom miatt lesznek vele később ellenségesek, pedig most elég jól kijönnek.

Mit csináljak?


2013. febr. 26. 16:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
20-as az előző válaszok ismeretében elírás, hogy hiába nem tehet erről a gyerek.
2013. febr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
74%

20-as, elírtam, azt akartam írni, hogy ...hiába nem tehet róla a gyerek...

19-es voltam

2013. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!