Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy el tudjam...

Mit tegyek, hogy el tudjam fogadni a férjem kisfiát?

Figyelt kérdés

6 éves, rendes, aranyos kisfiú, én mégsem tudom megszeretni. Egy futó kapcsolatból született, de a férjem tartja vele a kapcsolatot.

Úgy érzem, már mindent megpróbáltam, mégsem tudom elfogadni. Ahányszor csak szóba kerül én ideges leszek. Az előbb telefonált az anyja, hogy hétvégén áthozza. Szívem szerint azt mondtam volna, hogy ne jöjjenek, de nem tettem, mert a férjem imádja a gyereket.

Nem tudom mit tehetnék még, hogy ez az érzés elmúljon. Attól is félek, hogy a gyerekeink pont az én viszolygásom miatt lesznek vele később ellenségesek, pedig most elég jól kijönnek.

Mit csináljak?


2013. febr. 26. 16:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a gyereket sehogy sem fogod elfogadni. Nem is csoda.

Nekem már eleve egy félre lépés is elég de az, hogy gyerek is lesz belőle az már sok és akkor részemről kalap kabát nem nézném egész életemben, hogy odahordják a gyereket, akinek épp csak nincs a homlokára írva, hogy megcsalt ám a férjed és én én örökre összekötöm a félrelépésével.

2013. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk a pasid helyében nem vinném haza mutogatni neked a félrelépés gyümölcsét.
2013. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
60%

Első vagyok: tehát akkor a férjed félrelépett, és onnan van a gyerek?

Mert ha igen, akkor szerintem leginkább a férjeddel való problémát a gyerekre vetíted ki. Az a baj a megcsalással, hogy lehet látszólag megbocsájtani, meg továbblépni, de csak benne a marad a tüske az emberben és a bizonytalanság. És a kisfiú biztos erre emlékeztet. Érthető a viszolygásod, de ezt le lehet küzdeni, még mindig a pszichológust javaslom, bár így a helyzet inkább családterápiát kíván...

2013. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
15%

Hogy lehet egy embernek 2 ugyanolyan nevű gyereke?

KAMU!!!

Emberek, ne etessük a trollt!

2013. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
95%
Miért ne lehetne? Csak az apa közös. A te logikád szerint akkor minden nőt szüléskor kikérdeznének, hogy az apuka eddigi gyerekeit hogy hívják? Az anya neve, születési idő más! Ha jobbat nem tudsz, hülyeséget ne írj!
2013. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%

A férjed megcsalt, a kapcsolatból született egy gyerek (a nevére vette legalább?) és te nem hagytad őt ott?

Természetesen ez nem a gyerek hibája, gondolj arra, hogy ő semmiről sem tehet. Még csak 6 éves, lehet nem is ismeri ezt a helyzetet... képzeld el, később milyen lesz neki. Ne a kisfiúra haragudj, hanem a férjedre! Meg arra a nőre, aki egy házas férfivel viszonyt kezdett.

2013. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
A sztárszakácsunk felesége vagy talán? Neki is ugyanaz a legnagyobb gyerekének és a futó kapcsolatából született gyerekének a keresztneve. Ha tudod, hogy mit kellene, de nem tudod megtenni, akkor mi a kérdés?!
2013. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy kapcsolatunk alatti félrelépés gyümölcsét én se tudnám kedvesen fogadni... Tudom persze, hogy erről nem a gyerek tehet, de ezt tényleg nehéz feldolgozni. Őszintén szólva ártatlan kisgyerek ide vagy oda, én sem bírnám elviselni a lakásomban.
2013. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
68%

Hát így, hogy a házasság alatt született, megcsalásból, én látni sem bírnám, hiába nem tehet róla a férjed.

Az már más kérdés, hogy miért maradtál vele ezek után....

2013. febr. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
53%

19:" hiába nem tehet róla a férjed. "


Azért a fütyköst ő dugta máshová. Az ilyenből meg lehet gyerek ugyebár....

2013. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!