Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretni, el lehet...

Lehet szeretni, el lehet fogadni egy egyedülálló anyát/nőt 2 kisgyerekkel, akik nem tőled vannak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 15:15
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
Persze.
2012. dec. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
39%
El lehet, csak megnézném én azokat a pasikat, akik valakinek a ki tudja, honnan, kitől összeszedett gyerekeit fogják tartani, nevelni, taníttatni. Nem sokan tehetik meg ezt anyagilag, és akkor még nem beszéltünk arról, h a pasinak van-e gyereke, vagy az esetleges közös gyerek(ek)ről.
2012. dec. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
sure
2012. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
29%

Igen, de fontos, hogy a nő reálisan válassza meg kiszemeltjét.


Egy 30-as összességében normális gyermektelen férfi (külső, jellem, anyagiak rendben) nyilván nem az ilyen nőt fogja preferálni.


De mondjuk egy nála 10-15 évvel idősebb férfi számára így is vonzó lehet, vagy pl. lehet hogy steril férfi (akit mondjuk emiatt kidobott és megalázott volt felesége) pont erre vágyna.

2012. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
én egyedülálló anya voltam, mikor összejöttem a mostani párommal. azóta közös gyerekünk is van. szereti mindkét gyereket, teljesen normális.
2012. dec. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
12%
Senki nem akar zabigyereket nevelni.
2012. dec. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, a 4esnek írom, hogy 30as (akkor még) gyermektelen helyes pasiról van szó :) (anyagiak, munka, minden rendben)
2012. dec. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
53%
szerencsére nem mki ilyen retardált, mint a kedves hatos válaszoló
2012. dec. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne szeretni?

Én egy ilyen Nővel élek együtt, őt szeretem a világon a legjobban és jövőre feleségül szeretném venni.

A két gyermeket pedig sajátomnak tekintem, ölnék értük.

2012. dec. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
pont azért gondolom, amiért a hatos így válaszolt. Lehet h 30évesen hamarosan egyedül maradok, kicsi még pocakban és legnagyobb félelmem hogy eláshatom magam. Külsőm, agyam rendben, egyszerűen csak úgy tűnik 12év sem volt elég kiismerni valakit. Nem panaszkodásképp írom, tényleg a kérdésre a válaszok érdekelnek. Nem szeretnék megalkuvásból 40-45 éves korosztályból választani és szerintem a férfiak szemében egy nem saját gyerek és két nem saját gyerek között azért óriási a különbség...
2012. dec. 18. 15:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!