Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretni, el lehet...

Lehet szeretni, el lehet fogadni egy egyedülálló anyát/nőt 2 kisgyerekkel, akik nem tőled vannak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 15:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
82%
Őszinte leszek: Nekem nem kéne ilyen nő! És a a pasik 90%-ának sem. Sajnos ez az igazság.
2012. dec. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim válasza:

Az én egyik családtagom ott maradt gyerekkel egyedül,és talált magának pasit,ráadásul még fiatalabb pasit mint ő.Szerintem van rá esély!!

L

2012. dec. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Kicsi a valószínűsége. A férfiak saját gyereket akarnak és nem másét. Kutatások szerint a legtöbb családi erőszak a gyerekkel szemben az ilyen "szedett-vetett" családból van. Mint írtam, persze akadhatnak kivételek, de sok esély nincs rá, hogy olyant találjon az illető, aki őt és más gyerekét is elfogadja. Inkább az olyan férfiak menekülnek egy ilyen kapcsolatba, akik nem találnak maguknak "normális" párt, de egyedül sem akarnak maradni. De nem szabad feladni, sosem lehet tudni.
2012. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
30%

Terhes vagy a volt párodtól aki még nem is volt és a legnagyobb bajod, hogy kellesz-e még valakinek?

Ne haragudj de ezen majd ráérsz akkor gondolkodni ha egyedül leszel és megszületik a kicsi. Ha te is eltudod fogadni, hogy a férfinek is esetleg van gyereke akkor igen, bár ez nőknek nehezen megy.

2012. dec. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!


Más férfitól természetesen nem várhatod ugyanazt el, mint gyermekeid apjától. Miért akarod mindenáron lecserélni? Ha a pénzzel nem tud bánni, talán az lehet a legnyomosabb ok. Ha kicsit ideges és feszült, vagy úgy érzed nem becsül eléggé, akkor azt még meg lehet beszélni.



Látnod kell azt is, hogy egy férfi is sokkal több bolondságot, hisztit hajlandó elnézni gyermekei anyjának, amiért más nőt kapásból azonnal kidobna.


#4

36F

2012. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
29%

11


Aha,hát persze:D


Érdekes én teljesen mást látok a környezetemben.

2012. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
23%
Aki pénz miatt elküldi a gyerekei apját, az nem ember, nem nő, nem anya.
2012. dec. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
akkor èn kivètel vagyok.fèrjemmel van egy kozos,ès kèt "sajàt" gyermekem.a fèrjem szerint 3 gyerekunk van.,asszem ezzel mindent elmondtam.ehez csak inteligensnek kell lenni./30f,28n/
2012. dec. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
69%
Akkor az itt válaszolóktól kérdezem! Mi van ha évek után az új faszi is lelép? Tartja majd a kapcsolatot a "gyerekeivel"? Ugye hogy nem. Na ennyire a sajátja.
2012. dec. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Utolsó van aki látogatná csak akkor jön a nem a te gyereked így nincs, hozzá jogod női válasz, persze nevelni költeni rá volt jóga. Mai kérdé.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!