Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szeretni, el lehet...

Lehet szeretni, el lehet fogadni egy egyedülálló anyát/nőt 2 kisgyerekkel, akik nem tőled vannak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 15:15
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
0%

Hát csak azt tudom mondani mint sok más, 30 közeli facér pasi vagyok aki már keresné hogy kivel állhat le végképp aztán pár év múlva vághat családba, de ilyen eszembe nem jutna hogy akár egy szem újszülött gyerekes lányt akár magamnál fiatalabbat szedjek össze.

Már csak a függetlenség miatt sem, aztán emellé jönne még a magamé, azt neveld fel őket, hajrá!

A másik dolog ami az eszembe jutott, hogy ugyan mi a fenéket tudott művelni a párod 12 év után amiért hirtelen ilyen sürgős lett otthagyni? Mert az ilyen kitúromkodó hárpiáktól fostam világ életemben aki így képes tönkrebaxni az ember életét, hogy 12 év után hagyja ott valamiért, mert úgy kényelmes.

2012. dec. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

35 éves voltam, 3 gyerekkel, amikor megismertem 30 éves, kifejezetten jóképű (jelenlegi) férjemet.

Ő családot, gyereket akart, s pont elege volt a huszonéves, éretlen hölgyekből.

Feleségül vett, szereti a gyerekeimet, a közös gyerekünk 4 éves. 7 éve élünk együtt.

2012. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Látjátok, így ferdül a sztori. Egyvalaki leírta hogy én akarom dobni, a többi meg már ugrik rá és én vagyok az anyagias hárpia. A helyzet egyszerűen az hogy vannak olyan férfiak akik le akarnak lépni a terhes feleségük és a kisgyerekük mellől egy 11(!) évvel fiatalabb nő miatt. Köszönöm aki a kérdésre válaszolt. Nem én akarok dobbantani és ha így maradunk sem holnapra vonatkozik a kérdés, csak valamikor ha aktuális lesz, tudni szeretném mi várható, azt hiszem ez ebben a helyzetben érthető hogy agyalok.
2012. dec. 18. 19:32
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

"vannak olyan férfiak akik le akarnak lépni a terhes feleségük és a kisgyerekük mellől egy 11(!) évvel fiatalabb nő miatt"


Ez egyáltalán nem sokkoló. Mármint, hogy 11 évvel fiatalabb nővel akar lelépni. A férfiak előbb-utóbb náluk fiatalabb nővel állapodnak meg, mert a nők hamar öregszenek, a férfiak pedig hosszabb ideig fiatalosak maradnak, ezért mire belépnek a korba, még mindig válogathatnak fiatal lányok közül.


A kérdésre válaszolva: lehet szeretni és elfogadni, csak az a kérdés, hogy milyen minőségű férfiról beszélünk.

Az a 30-as férfi, aki jóképű, rendes stb., az valószínűleg már vagy saját családot alapított, vagy saját család alapítását tervezi, és mivel megteheti, gyerektelen nőt fogválasztani. Az a férfi, aki válogathat fiatal, gyerektelen nőből is, szinte soha nem választ többgyerekes nőt. Egyszerűen nagyon nagy teher, kevés idő jut rá stb.


Szóval neked kell lejjebb adni az igényeidet. A kevésbé jóképű, idősebb, kevésbé jó anyagi helyzetű férfiak között válogathatsz.


Mindig abból indulj ki, hogy az a férfi, aki neked tetszik, annak milyen más lehetőségei vannak és milyen igényei vannak. Ha egy vonzó férfit akarsz, akkor annak lesznek sokkal jobb lehetőségei is párválasztásban mint egy kétgyerekes nő, ezért kicsi a valószínűsége, hogy téged választ.

2012. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Természetesen vannak kivételek (a válaszadók is mutatták), de én azt mondom, ami az általános lehetőségeket illeti. Rengeteg ismerősöm, barátom van hasonló helyzetben, és általában az van, amit leírtam.


30 éves korig egy egyedülálló nőnek mennyország a párválasztás, mert rengeteg minőségi férfiból választhat, huszonévestől ötvenévesig mindenki rá hajt.

Aztán 30 után megváltoznak a viszonyok, ott a férfiak lesznek választó pozícióban, és a harmincas nőknek beszűkülnek a lehetőségei. Ez sok nőt sokkol, amikor erre rájön, szóval erre fel kell készülni, ezzel szembe kell nézni. 30 felett már nem a nő van választási helyzetben, lejjebb kell adnia az igényeit.

2012. dec. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Első barátom szülei váltak (ketten voltak testvérek) de mindketten találtak maguknak párt. Ráadásul az apukájának a barátnőjének szintén volt egy gyereke az előző kapcsolatából
2012. dec. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Ha a 30 feletti nők le vannak írva,akkor az idősebbek forduljanak fel?Már elnézést.Ha a Kedves Kérdező ffi lenne gyerekkel,nem nő,milyen válaszokat kapna?
2012. dec. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
10%

Utolsó!


Nem azt mondtam, hogy a 30 feletti nők le vannak írva, hanem, hogy a 20-as éveikhez KÉPEST beszűkülnek a lehetőségeik a vonzó pár találására. Ugyanis a 30 feletti vonzó férfiak, akik párt keresnek, találhatnak fiatalabb, szebb, gyerektelen nőket is, ezért sokszor őket fogják választani, nem a 30-on felülieket.


Mégpedig azért, mert mindenki magának a legvonzóbb párt akarja találni. A Kérdező azt írta valamelyik oldalon, hogy "nem akar megalkudni 40-es férfiakkal". Na, a 30-as férfiak is így vannak vele: ők sem akarnak megalkudni a sok terhet jelentő, 30-as nőkkel, ha gondtalan 20-as nőket is találhatnak.


Ha férfi lenne a Kérdező, akkor a társkeresési esélyei függenének a kinézetétől, anyagi helyzetétől, magasságától, de még mindig jó eséllyel találna párt magának, mert a 30 feletti férfiak előnyben vannak, mert nagy rájuk a kereslet mind a 20-onéves, mind a 30-as nők között.


A társkeresésben is - mint mindenben - a kereslet és a kínálat arányai döntik el az esélyeket. Mivel mindenki a legjobb, legvonzóbb társat akarja magának, ezért abból kell kiindulni, hogyha egy vonzó, 30-as férfi családot szeretne alapítani, és 20-on éves, gyerektelen lányt is választhat, akkor nem fog egy 30 körüli kétgyerekes anyát választani. Ez egyszerű logika, és az életben ez így működik. Én nem bántásból írom ezt, hanem leírtam, hogy működik a való életben.

2012. dec. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

A beszűkülő lehetőségek nem azt jelentik, hogy nincs esélyük párt találni, hanem elsősorban azt, hogy lejjebb kell adni az igényeiket. Vagyis valószínűleg nem fognak jóképű, 30-as, jó anyagi helyzetű, magas herceget találni, hanem párt területen lejjebb kell adni az igényeket. Vagy idősebb, vagy kevésbé jóképű, vagy már gyerekes, vagy nem túl jó anyagi helyzetű, vagy alacsonyabb stb. férfire van inkább lehetőségük.


Tehát itt inkább az igényeknek a valósághoz való igazítása a lényeg.

2012. dec. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Sok igazságotok van,de azért sok az általánosítás is.Mikor társat kerestem évekkel ezelőtt,kizárólag nálam 5-10évvel fiatalabbak kerestek.A korosztályom gyakorlatilag szóba sem állt velem.A környezetemben is sok olyan pár van,ahol a nő az idősebb.

A fiatal nők gyakran az egzisztenciára hajtanak,emiatt az idősebb férfiakat részesítik előnyben.Tisztelet a kivételnek.

Arról nem beszélve,hogy egy korkülönbséges kapcsolatban a fiatalabbat sokkal inkább megbecsülik,mint a saját korosztályában.Természetesen ez gyerek független dolog.Úgy gondolom,hogy ha két ember közt kialakul egy érzelmi szál,teljesen mindegy a kora,a státusza.Lényeg az ósszetartozás érzése.

Hosszasan lehetne erről is beszélni azt hiszem.

2012. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!