Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a férjetek...

Mit tennétek ha a férjetek azt mondaná, elég nem bírom ezt tovább?

Figyelt kérdés

Lassan én sem tudom mit csináljunk.

2 gyermekünk van.3 és 5 évesek.

A férjemnek nagyon szomorú gyermekkora volt.(megölték az apukáját a szemei elött)Ez kivetül a jelenünkre is.Stresszes,amit nehezen tud kezelni.Kb.2 hónapja annyira kikészült,hogy nem bírja magát összeszedni.Minden idegesíti,abbahagyta az online játékát,ha munka után hazajön leül sörözik és filmet néz.Ez nem is lenne gond,ha tudnám minden rendben vele.

A gyerekek felválltva betegek.Sajna ezért engem a munkahelyemröl elküldtek.Ö nem maradhat itthon mert akkor öt is kirajhatják.Tegnap ismét kiborult....Minden apróságon összeveszünk.Nem élünk rosszul,de gazdagok sem vagyunk.Az megvan ami kell.Sajnos a házra sokminden kellene amit nem tudunk megengedni magunknak.

Azon i ki van,hogy reggel 5 kel és este jön haza.Sajnos ezt sokan csinálják.Ezt ö is tudja.

Segítségünk nincsen.Külföldön lakunk,mindenki messze van.

Ma is felhívtam,hogy mikor jönnek haza?Mondtam neki,hogy a lány beteg,fekszik.Erre ö.

Èlni sincs kedvem,nem tudom mit csináljak,hogyan tovább....Nekem is elegem van,még sem csinálom ezt.Szerintem depressziós de nem megy orvoshoz olyan alapon,úgy sem tudna a dokival rendesen beszélni,meg ideje sincsen rá.

Nem tudom mit tegyünk.Ennek jó vége nem lesz.Tanácstalan vagyok......


2013. febr. 26. 13:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy a szexualis életünk miatt én is felelös vagyok.Ezen próbálok is javítani de egyszerüen semmi kedvem hozzá.

Az anyja 1,5 órányira lakik tölünk.Sajnos ö itt volt,próbált vele beszélni egy jó vita lett az egészböl.Most azt mondja az anyja is csak eszi az idegeit,ne jöjjön ide a gyerekekre vigyázni.Tény este 9 kor kellett öt haza vinni,mikor másnap a férjem ment dolgozni,mert ö kinnt felejtette a pézt a teraszon elrakva!! :(

Na meg ilyen egyebek a hab a tortán.

Ùgy néz ki,hogy találtam magamnak munkát.Jövöhéten megyek megbeszélesre.Az elöbb telefonáltak.Mellette pénteken és hétvégén hotelban dolgozook.Szóval teljesen munkanélküli nem vagyok.

De ebböl a pénzböl sokmiindent nem tudunk csinálni.

Már elöre félek mi lesz ha hazajön.Milyen lesz.....

2013. febr. 26. 15:20
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem igenis erőltesd meg magad. Egyrészt, mert evés közben jön meg az étvágy, ha nincs is kedved elkezdeni, azért csak jó lesz egy kis összebújás. Másrészt meg lehet nagyon meglepődnél, hogy mennyit is számít, hogy legalább ez az igénye ki van elégítve. Lehet rögtön kapnál egy mosolygós, szerető férjet. Egyébként meg, ha neked nincs is kedved, attól még őt nyugodtan kielégítheted ;)
2013. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Így lesz ....
2013. febr. 26. 15:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ott kellene kezdeni a problémák megoldását, hogy te kb. "kényszerből" lefekszel vele vagy kielégíted. Viszont abban egyetértek, hogy a kialakult helyzetért mindketten hibásak vagytok. A gyerekek már nem olyan picik, én hívnék valakit és rábíznám minden héten legalább egyszer a férjemmel meg eltöltenék egy délutánt/estét kettesben. Akármit lehet csinálni, amihez kedvetek van, a lényeg mozduljatok ki, nem sokára jó idő is lesz el lehet menni sétálni, valami olcsóbb helyre enni vagy piknik stb. A másik pedig találjatok valami közös hobbit magatoknak, pl.: járjatok el futni, a mozgásszegény életmód is egyenes út a depresszióhoz, nincs ami levezesse a felgyülemlett feszültséget. Egészséges életmód, különtöltött idő a gyerekektől, és szép lassan rendbe fog jönni az életetek.
2013. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Bízom benne,hogy rendbe jövünk.Januárban már azt hittem.Ma hazajött egyböl lefeküdt....

Kérdeztem,hogy beteg?--Nem.Fáradt.

Mondtam neki találtam egy pszichológust,elmegye ha csinálok egy termint.Azt mondta mit beszéljen ö ott.Mondtam ha más nem ír a doki fel gyógyszert,hogy helyre álljon.

Erre az volt a válsz,hogy amit tudok én is elmondhatom!

Hát ezzel nem vagyok kisegítve.Késöbb kijött enni.Keveset evett nagyon.Ès alszik 1/2 7 töl.Ez nem is lenne baj,ha nyugodtabb lenne.Az a baj,szerintem ez csak egy menekülés.


Már próbáltam kocogni hívni,sétálni...Sajnos a mozgás nem az ö hobbija.Voltunk már korizni,moziban,enni.Addíg jó amíg ott vagyunk.Utána vége!

2013. febr. 26. 20:25
 16/16 A kérdező kommentje:

Azt hozzá tenném,,hogy nem vagyunk idösek.32 évesek vagyunk.

Ès 15 éve tart a kapcsolatunk.

2013. febr. 26. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!