Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha a férjetek...

Mit tennétek ha a férjetek azt mondaná, elég nem bírom ezt tovább?

Figyelt kérdés

Lassan én sem tudom mit csináljunk.

2 gyermekünk van.3 és 5 évesek.

A férjemnek nagyon szomorú gyermekkora volt.(megölték az apukáját a szemei elött)Ez kivetül a jelenünkre is.Stresszes,amit nehezen tud kezelni.Kb.2 hónapja annyira kikészült,hogy nem bírja magát összeszedni.Minden idegesíti,abbahagyta az online játékát,ha munka után hazajön leül sörözik és filmet néz.Ez nem is lenne gond,ha tudnám minden rendben vele.

A gyerekek felválltva betegek.Sajna ezért engem a munkahelyemröl elküldtek.Ö nem maradhat itthon mert akkor öt is kirajhatják.Tegnap ismét kiborult....Minden apróságon összeveszünk.Nem élünk rosszul,de gazdagok sem vagyunk.Az megvan ami kell.Sajnos a házra sokminden kellene amit nem tudunk megengedni magunknak.

Azon i ki van,hogy reggel 5 kel és este jön haza.Sajnos ezt sokan csinálják.Ezt ö is tudja.

Segítségünk nincsen.Külföldön lakunk,mindenki messze van.

Ma is felhívtam,hogy mikor jönnek haza?Mondtam neki,hogy a lány beteg,fekszik.Erre ö.

Èlni sincs kedvem,nem tudom mit csináljak,hogyan tovább....Nekem is elegem van,még sem csinálom ezt.Szerintem depressziós de nem megy orvoshoz olyan alapon,úgy sem tudna a dokival rendesen beszélni,meg ideje sincsen rá.

Nem tudom mit tegyünk.Ennek jó vége nem lesz.Tanácstalan vagyok......


2013. febr. 26. 13:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
szia,érdekes,mert mintha magunkról írtál volna-nálunk ugyan ez a helyzet!-mondjuk nekünk nincsen gyerekünk,de az én párom is tiszta depressziós,mondjuk nekünk meg is van rá az okunk,nagyon sok problémánk van,anyagi,egészségügy,munkahelyi gondok,családi problémák,gyakorlatilag semmi sincsen rendben a mi életünkben..-ő haza jön,leül a gép eléelkezd online sportfogadni,eszik,elkészíti másnapra a kajáját és este alszik..-ennyi-semmi nem érdekli,mindenkit utál,nem nagyon beszélgetünk,de engem nagyon szeret-ezt tudom.nem bírj!!!
2013. febr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk, ha nem azzal várnád minden nap, hogy most ez a gyerek, holnap meg az a gyerek beteg.

Konkrétan ezért rúgtak téged ki és a férjed nem tud mit kezdeni a helyzettel- tőle függ az egész család.

2013. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nekünk is hitel van felettünk.A házat arra vettük.Eddíg csak a kamatot fizettük.

Betegség van a családban.Mindkettönk anyja beteg.Az enyém sajnos krónikus beteg.Rákos,szemprobléma,és egyebek.

Attól félek,hogy butaságot fog csinálni.Ès akkor én mit csinálok a 2 gyerekkel???

Nem bírom nézni mikor nyugtalan ideges,mint egy....Kloppolja az asztalt,vagy elöre hátra inbojog.Rágja az újját.Egyszerüen én sem bírom.

Apróságokon kötegszünk.Javában én is hibás vagyok mert rá kellene hagynom....De mikor bemegyünk a boltba minek az a 35€ lámpa??Minek mikor van itthon.Miért nem volt jó a 50€ porszívó???

Egyszerüen nem értünk eggyet.Èn próbálok mindenen spórolni.Ö is leszokott a cigiröl.Füvezett,már szinte azt sem szívja....

Bár inkább szívná mert akkor nem volt semmi gond.Tiszta normális volt,jó kedvü,mostanában nem önmaga.

Tegnap megkaptam,bennem már csak az anyát látja.Tény a szexuális életünk egyenlö a nullával.Ö is mondja,mert csak akkor lehet ha a gyerekek nincsenek ott,akkor én vagyok fáradt vagy ö.....Egyszerüen nekem így már jó,neki kevés....

Nem is tudom.

2013. febr. 26. 14:12
 4/16 anonim ***** válasza:
Alkalmazkodni kell.
2013. febr. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sokan egyedül csinálják ugyanezt végig...
2013. febr. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

zökkensd ki


szervezd meg h 2 napra valaki vigyázzon a gyerekekre és ti menjetek el bárhová


ha ez nem megy akkor csinálj ünnepi vacsit/ebédet legyen süti

legyen egy nap apa nap a gyerekek is kényeztessék kicsit aput meséljenek neki játszanak vele

fürödjetek együtt este mikor már alszanak a gyerekek masszírozd meg alaposan stb..... :-P

dicsérgesd h mennyire kedves sexy mennyire szereted a hangját

öltözz fel szépen illatosítás stb....

2013. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az a gond,hogy nincs kedve semmihez. :(

Egyszerüen nagyon más lett.A legrosszabbtól tartok.

Szerintem csak egy kis bökés hiányzik neki,és teljesen kikészül.Néha rettenetes gondolatai vannak.1 hónapja mikor elmondta rendesen megijedtem. :(

2013. febr. 26. 15:03
 8/16 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen helyzetben megértem a férjed...


Reggel 5-kor kel, este ér haza. Te munkanélküli vagy. És akkor még szex sincs, kielégületlen. A felelősség a családotokért csak az övé.

Szerintem neked kéne kedvesnek lenned hozzá, és megértőnek és nem ártana, ha a szexuális életetek is rendben lenne. Sőt, lehet már az is elég lenne, mert szerintem nem normális, ha nincs, nem csoda, hogy depis, hisz már férfinak sem érezheti magát. Szerintem ezért te is felelős vagy, és nem csak neki kéne orvoshoz mennie, hanem inkább együtt párterápiára, hogy hol romlott el ennyire.

2013. febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Neki kellene magán segítenie. Sajnos te nem sokat tehetsz. Ha úgy érzed, nem bírod, hagyd magára (legalábbis egy időre). A gyerekek pedig nem véletlenül betegek ám folyamatosan!
2013. febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Depresszios az tuti! En panikbeteg vagyok ami egy formaja a depinek....nagyon sokara lattam be, hogy problemam van. Van valaki aki kozelebb all hozza es beszelhetne vele? Ez sajnos mindenkire kiveti a hatasat, ha nem valtoztat akarva vagy segitve.

Valaki aki "tud" iranyitani beszelgetest, hogy ne gondolja, hogy dilis. - en azt gondoltam sokaig, hogy golyos vagyok...

Nekem "hazudott" a doki is, hogy elkezdjem szedni az orvossagot....ha lenne valaki akit ismer es segiteni tudna neki lenne a legjobb. Rad nem fog hallgatni szerintem mar. Plane ha veszekedtek meg meg is gyanusithat azzal, hogy vadolod olyasmivel ami valojaban szamara nem is letezik.

2013. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!