Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akik közösen aludtam két év...

Akik közösen aludtam két év körüli gyermekkel és egyik naprol a másikra azt mondaná a férjetek vagy ö vagy a gyerek mit tennétek?

Figyelt kérdés

kiborultam igy ugy döntöttem 10 ig a gyerekkel leszek ajd átmegyek aludni hozzá de 5 körül meg vissza mert fent van korán a gyerek és ha meg felébreszti az apját ki lesz akadva hogy meri a gyerek felébreszteni.

mi a helyes megoldás?


2012. okt. 28. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Látszik, hogy évek óta nem aludtad ki magad, olyan zagyván fogalmazol, hogy alig lehet érteni, mit akarsz.


Szerintem, ha már elkövettétek azt a hibát, hogy engedtétek magatok közt aludni a gyereket, ketten kellene erről leszoktatni. Legalábbis én biztos megmondanám a férjemnek, hogy majd ketten szoktatjuk a helyére.

Nem kiborulni kell,hanem megbeszélni, hogyan tovább.


Én következetesen lefektetném a helyén aludni, mese, puszi, jóéjszakát.

Utána, ha kijönne, visszakísérném, amíg ott nem marad.

2012. okt. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Elsövel én teljes mértékben egyet értek.


Ès ez amit az elsö leírt ezt kb 3 napig kell megtenned, biztos lesz sírás, ha nagyon sír beülsz hozzá elöször, majd másnap megmondod neki hogy kint leszel ha kell stb... Lehet elsö nap csak éjfélre alszik, második nap 10-kor harmadik nap meg 8-kor, de már a helyén is alszik a negyedik napra.


Nekünk 2 gyerekünk van, és volt hogy orákat ringattam a nagyobbat a kezembe, volt hogy 2-4 órákat játszottam vele éjszaka mert nem tudott vissza aludni, de csak reggel jöhet át hozzánk, olyan 7 körül. Most is elöfordul hogy éjszaka nem tud vissza aludni, akkor valamelyikönk befekszik a szobájába és ott alszik vele, de másnap már gondnélkül alszik egyedül.

A kicsi még mellettem alszik de kiságyban, hiába éber alvó, de akkor sem veszem közénk, söt talán az még rosszabb lenne.

2012. okt. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Hogy mit tennék? Teljes mértékben igazat adnék a férjemnek, és leszoktatnám a gyereket a velem alvásról. Nekem a párom mellett a helyem éjszaka, nem a gyerek mellett. Remélem soha nem jutok el oda, hogy erre a gyerek 2 éves korában kelljen figyelmeztetni engem. De ha mégis, akkor örülnék hogy van aki helyretesz, és szó nélkül a férjemet választanám.
2012. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

nálunk úgy van, hogy a férjemmel fekszem le, de ha éjjel nagyon horkol akkor átvándorolok a gyerekszobában lévő kanapéra :)

egyébként én is a férjednek adok igazat, úgy tartom ideálisnak ha a házastársak osszák meg az ágyukat egymással. máskérdés, hogy ebből nem 2 év után kell egy családi perpatvart csinálni ;)

2012. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha közös döntés volt az együttalvás, akkor ez is legyen közös megoldandó probléma(?).

Két évesen már át lehet szoktatni a saját ágyába, hiszen értelmes, lehet már vele megbeszélni dolgokat. Mondjuk nem egyik napról a másikra, nem is tudom, férjed ezt hogy gondolta.

2012. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Nalunk az a gond, hogy en alszok a gyerekkel. Ő meg egyedul. Aludtunk harmasban is, de borzasztoan horkolt.... Nem lehet pihenni tole. Mindig kerdezi mikor fogunk egyutt aludni, sajnos a kislanyunk nagyon sokat ebred, 18 honapos. Ugy tervezem, hogy ket eves koraban kulon teszem. De megmondom oszinten a parommal a kapcsolatunk nem az igazi, igy gondolkodas nelkul a kislanyomat valasztanam :)
2012. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is befekszik közénk, de szépen átmegy az ágyába (amikor valamelyikünk elkezd horkolni). Általában összebújunk szeretgetőzés, rászólok hogy menjen, és szépen átmegy. Fogzáskor ki sem lehet robbantani, pedig 140-es ágyunk van, elég szűkös. Nálunk már ez is nagy szó.

2,5 éves

2012. okt. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!