Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál egy rasszista, fajgyűlö...

Tudnál egy rasszista, fajgyűlölő férfivel élni?

Figyelt kérdés

Először is: tudom nem ez a mérvadó.

DE...

Van olyan akinek a párja valamely népcsoportot különösképpen gyűlöl és ezt hangoztatja is?(elég ha csak a kapcsolaton belül)

Van itt olyan akinek a párja rasszista?Te miként vélekedsz róla?

(Most rasszistának minősül az is aki a cigányokat gyűlöli a tények miatt, még akkor is ha nem a bőrszín a mérvadó)



2013. febr. 25. 22:06
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
78%
Nem mérvadó? Dehogynem. Baráti körömben sem tűrök meg ilyen embereket, nemhogy kapcsolatban gondolkodjak egyel. Kizárt.
2013. febr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
Most mindenki, hogy elItéli, de amikor az a kérdés, hogy a gyerek egy szInesbörűvel akar lenni és a szülők nem engedik, akkor mindenki lebeszéli és igazat ad a szülőknek.
2013. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 zabmester ***** válasza:
78%
Volt dolgom ilyen férfival. Nem véletlenül nem vagyunk már együtt. Soha többet!
2013. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
67%
Ha szülő lennék, akkor cigánnyal vagy közel-keleti emberrel biztosan nem szeretném látni a lányomat. Pontosan azért, mert azokban a kultúrkörökben a nő csak másodlagos személy és ez előbb-utóbb elő szokott jönni, nagyon keveseknél nem.
2013. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Az én párom is sokszor használ rasszista kifejezéseket, mondjuk egy ilyen típusú cikkre v a híradóban elhangzott dolgokra. Én sokkal, de sokkal empatikusabb vagyok nála. Ifjúságsegítést is tanultam, ahol gondolom nem kell mondanom milyen gyerekekkel kellett dolgoznom. De úgy vagyok vele, hogy amíg ezt nem viszi túlzásba a párom (nem lesz mindennapos), addig nem zavar. Tehát tudok vele élni.
2013. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
48%

Akitől távol áll a cigány gyűlölet az nem is élt cigánnyal.

Nem is tapasztalta meg,burokban él az aki nem gyűlöli a cigányságot.

Nem a rasszistákkal van a baj, hanem a cigányokkal.

2013. febr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Mert ha rasszista, akkor nem lehet túl intelligens. Abszolút kizáró ok, pláne ha mások előtt hangoztatja és látszik is rajta.
2013. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
65%

azért mert nem láttatok cigányt kedveseim.



Azért véditek őket ennyire és azért mert nem szabad utálni őket,mert nem láttatok még cigányt.

2013. febr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 zabmester ***** válasza:
65%
"kedvesem", elhiheted, hogy láttam már.
2013. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
49%
A cigánygyűlölet ugyanolyan rasszizmus, mint bármi más. Láttam, tapasztaltam, hogy vannak közöttük rossz emberek. Ahogy fehér, magyar emberek között is, kínaiak között is, és négerek, stb. között is. És vannak jó emberek is, akik törekvőek, tanulnak, küzdenek és fejlődni akarnak. Aki megmagyarázza magának, hogy okkal utál egy népcsoportot szűklátókörű és buta ember. Ezen nincs mit magyarázni. Lehet nyolc diplomája, de én akkor sem élnék vele. Nem szeretem a buta, korlátolt gondolkodású embereket.
2013. febr. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!