Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnál egy rasszista, fajgyűlö...

Tudnál egy rasszista, fajgyűlölő férfivel élni?

Figyelt kérdés

Először is: tudom nem ez a mérvadó.

DE...

Van olyan akinek a párja valamely népcsoportot különösképpen gyűlöl és ezt hangoztatja is?(elég ha csak a kapcsolaton belül)

Van itt olyan akinek a párja rasszista?Te miként vélekedsz róla?

(Most rasszistának minősül az is aki a cigányokat gyűlöli a tények miatt, még akkor is ha nem a bőrszín a mérvadó)



2013. febr. 25. 22:06
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
45%
De, ez pontosan mérvadó. Sosem élnék ilyen emberrel. Miért? Szerintem egyértelmű. Először is logikátlan, buta, korlátolt, agresszív dolog. Másodszor kell a halálnak a gyűlölete. Aki gyűlöl valamit az csak saját magát szivatja meg azt aki a közelében van, elszívja az energiát. Arról nem is beszélve hogy a gyerekének is ezt tanítaná. Nekem egyszerűen nem fér a fejembe, hogy miért kevesebb az akinek más a színe vagy ehhez hasonló.
2013. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
72%

ne gyűlöljön senki bőrszín, származás alapján, de ha sok olyan származású emberrel lenne negatív tapasztalata, akkor egy percig nem rosszallanám, ha kerülné őket.


én sem szoktam fröcsögve szidni egyik népcsoportot sem, de ha lehet kerülöm őket. inkább, minthogy meggyűljön velük a bajom. ehhez mindenkinek joga van.

2013. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
4%
A cigányok az csak egy nagyon kicsi szelete az egésznek! De azért megnézném azt az embert akinek a négerek, kínaiak vagy akárkik tették tönkre az életüket mert azért olyan sok nincs belőlük itt. Nem szóltál hogy te csak a cigányokra gondolsz. A magyarok hajlamosak mindenkit utálni aki más, és ezt nem bírom.
2013. febr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Tudnék. És élek is. A férjem is és én is utáljuk a cigányokat. Nem napi téma ez nálunk, de néha szóba jön.
2013. febr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Az én férjem az. Nem mondom, hogy örülök neki...de tudom, hogy megvan az oka arra, hogy miért lett az. Próbálom őt finomítani, visszábbfogni...de nem könnyű.
2013. febr. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
53%
Gyűlölöm a cigányokat, 27 év tapasztalata alapján. Általánosítok, mert eddig egyetlen egy cigány srácot ismertem aki normális volt, de az összes többit okkal rühellem, és ez szomorú arány. Nem tartom magamat rasszistának, mert se a négerekkel, se a kínaiakkal, se egyetlen más etnikummal sincs az ég világon semmi bajom, csak a cigányokkal, és velük sem a bőrszínük miatt. Aki őket utálja, azt abszolút megértem, sőt, nálam az a válóok, ha valaki ész nélkül védi őket, mert annak a seggében van a feje. Viszont aki agyatlanul fröcsög bárkire, akinek már a bőrszíne, az simán ostoba. Ne keverjük a cigánygyűlöletet a rasszizmussal, nagyon nem ugyanaz.
2013. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 /Anita_'94/ ***** válasza:
Ez nem okozna problémát...
2013. febr. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb hibája.
2013. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
Anita, ha voltál olyan meccsen, ahol a Fradi az MTK-val játszott, akkor már bőven lehet rutinod benne! :D
2013. febr. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
62%
Inkább, mint egy cigányokkal bratyizót. Ha ez nem megy el végletekbe, csak otthon amikor a TV-ben sIrnak segélyért és ő odaszól valami kedveset rájuk, az egyáltalán nem zavar. Sok negatIv tapasztalat van.
2013. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!