Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Phsziopata vagyok?

Ez most mi? Phsziopata vagyok?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy anyával össze vesztünk a konyhába, és olyan ideges lettem, arra gondoltam hogy mi lenne ha beleszúrnám a kést. Persze nem tettem meg, és soha nem tennék ilyet! És most meg már napok óta sírok, hogy hogy gondolhattam ilyet, mert nekem anya a legfontosabb a világon, és nem akarnám elveszteni! Most mit tegyek?
2013. febr. 25. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy pszichopata lennél csak emiatt. Az emberben néha felmerülnek egészen baromságok is, amiket eszébe se jutna megtenni. Ha csak bevillan, de azonnal felülbírálod agyban és esélye nincs, hogy meg próbáld tenni, ja és ha nem gyakori, csak egyszer előfordul, én nem aggódnék.
2013. febr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

én mindig azon gondolkodom el milenne ha meghalna :(

és valahova máshová kerülnék :(

2013. febr. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dehogy is, egyszerűen csak nagyon ideges voltál. Olyankor az ember gondol vagy mondd olyanokat amiket később megbán. Egy Phsziopata ilyet nem tesz, nem sír és nem bán meg semmit, mert nincs lelkiismerete. Ha az lennél akkor nem csak gondoltál volna rá, meg is teszed, mert nekik nincsenek érzelmeik. Úgy ölnek mint mások vásárolnak, és élvezettel teszik. Gondolom nem kínzol állatokat, vagy nem bántalmazol élvezetből gyengébbeket. Akkor meg nyugodj meg.
2013. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, drága! Nekem olyankor jöttek hülye gondolatok, amikor huzamos ideig nem tudtam senkivel beszélgetni, mindent, minden rosszat magamba folytottam.. és elkezdtek hülye gondolataim lenni. Pl félni kezdtem önmagamtól, egy-egy bűnügyi sorozat láttán, hogy én is ilyen ember volnék?/vagyok (bűnöző), mint akikről a műsor ment. De amint tudtam beszélgetni valakivel, vagy valaki, akiben bízom, ott volt csak velem egy létérben, ezek az érzések megszűntek. Konkrét tudtam, hogy nem tennék olyat, de nagyon eluralkodott rajtam a rossz érzés az adott pillanatban. Keress olyan embert, akiben megbízol, és beszélgess vele a gondjaidról, ne fojtsd el őket, meglátod, hogy fel fogsz szabadulni, nem is fognak eszedbe jutni ilyen gondolatok :). Te is tudod, hogy nem igazak, de sajnos nagyon valóságosnak tűnhetnek olyankor, amikor ott vannak.
2013. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi baj :)

Biztosan láttál már valami sorozatban ilyet hogy az ember elképzeli hogy megveri, megöli, stb... azt aki felidegesítette.

Ez egy normális válaszreakció, arra való hogy egy kicsit megnyugodj.

Természetesen nem jelenti azt hogy meg is tennéd.

Most hiába álmodod azt hogy lefekszel a jetivel, a valóságban kétlem hogy így lenne :)

Oh, ha én megölném azt akit magamban már számtalanszor agyonvertem, visszaeső sorozatgyilkosként keresnének :))

2013. febr. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs veled, ilyen mindenkinek eszébe szokott jutni. Nekem olyan volt a koliban, hogy elképzeltem, hogy szétvágom baltával a szobatársaim fejét azért, mert horkoltak és nem tudtam tőlük aludni.:D
2013. febr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!