Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nem bírom.

Mit tegyek? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Anyum élettársa állandóan részegeskedik.Sokszor jár haza full részegen és későn.Mondjuk van,hogy korábban hazaér,de attól még részeg.Helyzeten nem változtat.

Mikor józan semmi baj nincs vele,de ilyenkor egyszerűen nem lehet elviselni.Szövegel,szidja anyumat,meg ordibál néha....veszekednek.Persze anyum mindenben a hibás.


Na most az lenne a kérdés,hogy bemenjek-e a kocsmákba és jól leteremteni a pultosokat,meg az ott lévő ivótársait,akik buzdítják arra,hogy na még egy kör..meg anyumról dumálnak olyan dolgokat,amik egyáltalán nem igazak.

Használna valamit??????

Mindig olyan ideg van bennem.Rá én nem tudok hatni.

Ki tenni a lakásból nem tudom.Természetesen anyumra se hallgat.


2013. febr. 23. 23:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Anyukád hogy áll az élettársához? Miért nem az ANYUKÀDDAL beszélsz erröl?

Ha öt is zavarja, akkor NEKI KELL ELLENE TENNI VALAMIT!!!


A lakás kié? A tiétek, vagy az élettársé is? Mert, ha csak a tiétek, és anyukád is meg akar a pasitól szabadulni, akkor teljesen egyszerü a dolog.


Amikor közli a pasi, hogy holnap elköltözik, akkor írásba kell(ene) foglalnotok. Másnap,amikor nincs otthon, szépen összepakolni a cuccait, kitenni a lakás elé, lecserélni a zárat.

Aztán, ha részegen béállít és ordibál, akkor elöbb-utóbb kihívják a szomszédok a rendört.


Ha a rendör kijön, és megkérdezi, hogy mi a helyzet, akkor közlitek, hogy elköltözött, de visszajött. Ès a lakás a tiétek -itt megmutatjátok a tulajdoni lapot-, és nem tudtok mit csinálni, nem a ti hibátok, hogy részegen itt randalírozik.

2013. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Teljes mértékben miénk a ház!


Köszönöm szépen mindenkinek a normális válaszokat!!! :)

2013. febr. 24. 12:04
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia! A 15-ös vagyok. Be van oda jelentve hozzátok? Van hová mennie? Tőlem ezeket kérdezték a rendőrök.

Ha nincs bejelentve és van saját háza, tényleg egyszerű a dolog: cuccait összecsomagolni és kirakni a kapuba. Ha kerítésen átmászik: onnantól birtokháborítás!

De tényleg beszélj anyukáddal! Drukkolok nektek!

2013. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Gondolom bevan jelentve, mert ha jön levele akkor ide jön..

Nincs saját lakása, nem tudna hova menni. Anno albérletbe ment.

Köszönöm szépen a tanácsokat és a biztatást! :)

2013. febr. 24. 20:08
 25/26 anonim ***** válasza:

Jaj, de ismerős érzés...

Nekem apám alkesz, rengetegszer megcsinálta, hogy az összes fizuját pár nap alatt eltűntette, úgy bementem volna a mocsadék kocsmába kiosztani az embereket, hogy az Istenért, vagy egy lánya, tini, tanul, meghalt az anyja, miért nem rúgják már ki apámat onnan?!!!! De csak álom maradt... ez a tetű úgyis vedelt volna tovább, és vedel is a mai napig...

2013. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
:(
2013. febr. 25. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!