Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nem bírom.

Mit tegyek? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Anyum élettársa állandóan részegeskedik.Sokszor jár haza full részegen és későn.Mondjuk van,hogy korábban hazaér,de attól még részeg.Helyzeten nem változtat.

Mikor józan semmi baj nincs vele,de ilyenkor egyszerűen nem lehet elviselni.Szövegel,szidja anyumat,meg ordibál néha....veszekednek.Persze anyum mindenben a hibás.


Na most az lenne a kérdés,hogy bemenjek-e a kocsmákba és jól leteremteni a pultosokat,meg az ott lévő ivótársait,akik buzdítják arra,hogy na még egy kör..meg anyumról dumálnak olyan dolgokat,amik egyáltalán nem igazak.

Használna valamit??????

Mindig olyan ideg van bennem.Rá én nem tudok hatni.

Ki tenni a lakásból nem tudom.Természetesen anyumra se hallgat.


2013. febr. 23. 23:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
A kocsmáros abból él, hogy ilyen emberek vannak mint anyud párja. Max. kiröhög ha odamész meggyőzni őt. Ezt az embert (és az összes többit) senki nem kényszeríti, veszi rá, hogy igyon, kocsmázzon. Ő dönt így. Minden nap így dönt. Ki kell tenni, ha anyud komolyan ezt akarná már rég kitette volna. Olyan nincs, hogy nem tudja. Semmi köze a lakásotokhoz, mégis milyen jogon járna oda vissza? Ha minden nap megy, minden nap rendőrt hívtok. Ennyi. Ne akarj te lenni az igazságosztó, ne másokat akarj rábírni arra, hogy úgy viselkedjenek ahogy szerinted kell, mindenki úgy él ahogy szerinte kell. Szabaduljatok meg tőle, máris nyugodtan élhettek tovább.
2013. febr. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

10es...

nem mondtam hogy miket mondanak anyumról,de egyáltalán nem olyat amit esetleg feltételezel.Mellesleg, ne anyumat minősítsd már,mikor nem ő az alkoholista.......

2013. febr. 24. 00:17
 13/26 A kérdező kommentje:

Meg mi az hogy egy ilyen nőből???????

Mégis MILYEN?????

Azt se tudod,hogy milyen volt előtte az életünk,meg alapból milyen.

Kérdeztem egy dolgot,hogy mit tehetnék.

Ne az anyámat kezd el szidni. Hogy kitudja milyen.

Milyen milyen.... számomra a legjobb anya,azt leszámítva,hogy még mindig tűri ezt az állapotot!

2013. febr. 24. 00:21
 14/26 anonim ***** válasza:
Miért van veletek a pasas? Ha a pénze miatt, akkor keressetek mást helyette akinek van pénze és normálisabb. Ha meg nem kell a pénze, akkor simán ki kell tenni. Ha meg anyukádat érzelmek fűzik hozzá, nem bír tőle valamiért elszakadni, akkor próbáld meggyőzni, hogy ez egy hülye. Aki nem cicózik, az ilyenkor fel is szokta jelenteni, hogy erőszakos a pali meg pedofil. Tuti a hatás.
2013. febr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Tényleg csak anyukád tud lépni. És igazuk van azoknak, akik szerint el kéne küldenie.

Én is végigcsináltam ezt a volt élettársammal, aki józanon normális volt, csak hát egyre ritkábban volt józan...

A kocsmárossal meg nem érdemes elbeszélgetni. Mocskos egy társaság, utána kipofáznak téged is, rajtad röhögnek- kell ez neked?

Beszélj anyukáddal!

Nekem a rendőrök anno azt mondták, h csomagoljam össze a cuccát, rakjam ki a kapun kívül, utána már nincs joga bejönni!

2013. febr. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Természetesen nem a pénz miatt.

Érzelmek.Főleg hogy apa már nincs.

Azért nem jelenteném fel azzal hogy pedofil..mikor nem az.

2013. febr. 24. 00:37
 17/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

15! Neked főleg!!! :)

2013. febr. 24. 00:38
 18/26 anonim válasza:
Itt tényleg csak az az egy megoldás van, ha komolyan elbeszélgetsz Anyukáddal. Elmondod Neki, hogy félted nehogy az élettársa keze eljárjon, hogy ez neked sem jó (bár önzőségnek néz ki) ezt Neked nem szabadna látnod, hallanod. Az ivótársakkal sem érdemes beszélni, csak cukkolni fogják, és Nektek megy. Ajtó elé ki kell rakni a cuccait, mehet az ivótársaihoz. Anyukádnak pedig támogatni, mert nem lehet könnyű Neki sem. Gondolom azért nem szeretne egyedül maradni. Bár ennél találna jobbat is. Támogatnod kell, és mihamarabb komolyan elbeszélgetni. Kitartás! :)
2013. febr. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Az előző válaszok is jók


Még van egy határozottabb mód.

Azt kell mondanod anyádnak hogy vagy ő, vagy én és válaszon

Igaz ez egy picit zsarolás de működhet, azért mert igy már látja hogy nem birod már elviselni és ezért képes vagy otthagyni őt is az alkesz társa miatt

2013. febr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Nálunkugyanez volt. Addig fajultak a dolgok mígnem egyik este megverte aynámat. Akkor elment, nem akartuk visszaengednia a lakásba, de ordibált, rugdosta az ajtót, dfenyegetett, rendőrt hívtunk...

Anyum persze megbocsátotta neki és aztán tovább élt velünk (neem szörnyű volt mega tesómnak, de anyám ezeket persze nem foga fel, neki fontosabb volt a pasas, mint a saját gyerekei). Később megismétlődtek a dolgok (rendőri segítséggel szabadultunk meg tőle), aztán elköltöztünk a fickó nélkül. De anyámnak nem tudom elfelejteni, hogy miket tett. Mert ha akkor leállítja az ivászatot, mikor még hallgatott volna rá az a szemét, akkor most nem lennék lelkileg "beteg" és talán anyámmal is jobb lennne a kapcsolatom....

2013. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!