Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Már nem bírom.

Mit tegyek? Már nem bírom.

Figyelt kérdés

Anyum élettársa állandóan részegeskedik.Sokszor jár haza full részegen és későn.Mondjuk van,hogy korábban hazaér,de attól még részeg.Helyzeten nem változtat.

Mikor józan semmi baj nincs vele,de ilyenkor egyszerűen nem lehet elviselni.Szövegel,szidja anyumat,meg ordibál néha....veszekednek.Persze anyum mindenben a hibás.


Na most az lenne a kérdés,hogy bemenjek-e a kocsmákba és jól leteremteni a pultosokat,meg az ott lévő ivótársait,akik buzdítják arra,hogy na még egy kör..meg anyumról dumálnak olyan dolgokat,amik egyáltalán nem igazak.

Használna valamit??????

Mindig olyan ideg van bennem.Rá én nem tudok hatni.

Ki tenni a lakásból nem tudom.Természetesen anyumra se hallgat.


2013. febr. 23. 23:29
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

Mert azt már nem tudom elviselni, hogy anyumról olyan dolgokat beszélnek.... nem tudom mi ezzel a céljuk....

De valahogy tudatni akarom velük, hogy húzzanak a jó ******************* ba, és foglalkozzanak a saját életükkel.

Így tönkre teszik az életünket. A r*hadék alkoholisták....és ilyennek van munkája. Nem hiszem el.

2013. febr. 23. 23:33
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Inkább anyudat kérdezd meg, hogy miért teszi tönkre a gyerekkorodat. Igen, anyud teszi tönkre azzal, hogy ezt kell látnod, így kell élned.
2013. febr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Hát már nem vagyok 10éves.. de attól még szar.

Próbálta már ő is elküldeni,meg sokszor hallottam már azt,hogy holnaptól elköltözik.


De amúgy olyan választ várnék,amiben talán valami tanács is van,nem az hogy le izélsz. Valahogy erre nincs szükségem....

2013. febr. 23. 23:45
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Hm, ez pont tanács volt, véletlenül sem leizélés. Felnőtt embert megváltoztatni nem tudsz akkor sem ha csak simán rossz a természete. Alkoholistát meg nem lehet meggyőzni még arról sem, hogy ő alkoholista. Egyetlen esély a normális életre ha kirakjátok az életetekből. Ehhez kellene anyud.
2013. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyáddal beszélj hogy komolyan gondolja e hogy elküldi.Ezután ha igennel válaszol összepakolni a cuccát és mikor megjön a munkából szépen közölni vele hogy ennyi volt úgy dontöttetek hogy tünés.Ennek nem lesz jó vége igy mert ha nem léptek tettlegesség is lehet valamikor jobb elöbb ,mert nem szabad az ilyen alakokra idöt pocsékolni vagy hinni nekik hogy megváltoznak.
2013. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólókkal. Elsősorban anyukád a hibás ebben, mert egy felnőtt, alkoholista embert megváltoztatni nem lehet... ki kell rakni és kész, nem értem anyud miért foglalkozik vele. Ha meg bemész a kocsmákba "elbeszélgetni" az ivótársakkal akkor csak annyit érsz el vele, hogy rólad is beszélni fognak a hátad mögött. A pultosnak meg ez a MUNKÁJA könyörgöm, mi köze neki ehez?!
2013. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Komolyan gondolja.Csak mikor józan,akkor teljesen normális,minden oké akkor.

Az hogy csak úgy kitesszük meg se tudnánk tenni,mert akkor bemászik a kerítésen,meg az utcában ordibál.

Még a végén ránk rúgja az ajtót.


Régebben volt olyan,hogy ráhívtam a rendőrséget,mert nem bírtunk vele.De azok is csak eltessékelték.

Szerencsére akkor este nem jött vissza.


De akkor azzal nem érnék el semmit,hogy a kocsma főnökével beszéljek /ismerem/, hogy ha megint elkezdi hívogatni,hogy ugorjon be 1 sörre, akkor a saját háza előtt fog landolni az összes holmija?!

2013. febr. 24. 00:01
 8/26 A kérdező kommentje:

Annyi a köze,hogy ő is dumál anyumról,meg uszítják kb ellene.

Nem tudom más mit szólna hozzá,ha bármelyik családtagjának,vagy párjának a fejét egy senki pultos teledumálja.

2013. febr. 24. 00:03
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen. Tényleg anyud a hibás. Már rég nem csak ígérgetnie kéne, hanem tényleg kitenni. De nem teszi. Ennyi. neki így jó. Te nem tudsz mit csinálni.
2013. febr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%
Semmit nem jelent, hogy józanon normális. Ha meg megvonjátok tőle az alkoholt akkor elvonási tünetként akát péppé is verhet titeket. Amúgy kezdem elhinni, hogy amit anyudról mondanak az igaz lehet, mert egy ilyen nőből nem sok jót nézek ki.
2013. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!