Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen?

Hogy lehet valaki ilyen?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon megromlott a kapcsolatom a családommal.már nem lakom velük 19 éves korom óta.A problámám az hogy Mindig kinevetnek meg szinte lenéznek amióta tesómnak van munkája,sajnos nekem nincs ,mert pánikbeteg vagyok és szinte be pánikolok teljesen ha ki kell mennem az utcára,a tömegtől is rosszul vagyok már volt olyan is hogy többször is összeestem az utcán mert annyira bepánikoltam,orvoshoz is járok emiatt,gyógyszereket szedek, terápiára járok de mindegy is.A lényeg hogy én mutattam meg tesómnak az állást, hogy próbálja meg hátha felveszik,és felvették ,de nem tudom hogy mért kell azóta lenézni meg kinevetni,hogy neki van nekem meg nincs .
2013. febr. 23. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Miből élsz?

Tipikus az a helyzet, hogy amíg nincs ebben a helyzetben az ember nehezen tudja elképzelni.

2013. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A párom dolgozik,de a betegség előtt én is dolgoztam ,aztán egyik napról a másikra "minden tönkrement".
2013. febr. 23. 20:46
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Velem is ugyanez a helyzet. Én is pánikbeteg voltam, szerencsére sikerült kigyógyulnom belőle. Viszont amikor beteg lettem, az összes rokonom elfordult tőlem, pedig nincs valami sok. Nem is köszönnek az unokatestvéreim nekem az utcán, ha meglátnak. Bátyámmal és a szüleimmel jóban vannak, bátyám ballagására eljöttek. Én meghívtam őket, nem jöttek el. Nem is közölték, hogy nem jönnek. Akkor döntöttem el, hogy nem érdekelnek. Nem tartom őket semminek se. Nem foglalkozom velük. Élem az életemet, és boldog vagyok. :)
2013. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek az off-ért:

Ilyen kommunikációs készséggel lehetnél például telefonos ügyfélszolgálaton, - nem kellene emberek, illetve tömeg közé menned, de az adottságaid sem vesznének kárba.

Sajnálatos, hogy én nem tudlak foglalkoztatni, különben azonnal priváton írtam volna Neked.

Még egyszer: Elnézést Mindenkitől - az off-olásért!

2013. febr. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, én is gondolkodtam már a telefonos ügyintézőn,de hétfőn megyek egy felvételire ahol gyógynövényeket kell eladni itt csak telefonon kell beszélgetni az emberekkel,hát nagyon izgulok,hogy mi lesz nem bízom el magam.Nem adom fel.
2013. febr. 23. 22:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!