Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az értékrendemmel...

Lehet, hogy az értékrendemmel van baj, de ezen kicsit elszomorodtam. Ti mit tennétek? (lent)

Figyelt kérdés

Netes társkeresőzöm,és több oldalon is regisztrálva vagyok. Kb már vagy 10szer rámírt egy srác. De ő engem nem ismer,én viszont őt igen! A sztori röviden: barátnőm anyukájának a kolleginája volt ennek a srácnak a felesége. Fiatal,huszas évei elején járó kiscsaj. Elment egy este bulizni,valamit belekevertek az italába,amitől rosszul lett,kórházba került,leállt a veséje,a mája szinte és mesterséges kómában tartották egy hónapig. Majd tüdőgyulladást kapott és meghalt. Ez volt kb 3 és fél hónapja. Nos a srác aki társkeresőn nekem írogat,ennek a lánynak a férje,vagy hát mostmár az özvegye.

De nekem valahogy annyira taszító az,hogy szinte csak most temette el a feleségét és már mindenhol komoly kapcsolatot keres,és én láttam,hogy szenvedett,mikor a láy a kórházban küzdött az életéért,mert tele volt vele egy közösségi oldal. Mostmeg naponta ír nekem,hogy meg akar ismerni,nagyon tetszem neki,bla bla,de egyszerűen írni nem tudok neki mit,mert ledöbbentem azon,hogy annyira friss ez a dolog a párjával,hogy tudna új kapcsolatba kezdeni. Mondjuk nem is az esetem a srác,meg lehet,hogy ő a gyászt így dolgozza fel,bármi lehet,de egyre kellemetlenebb a szitu.

Mit tennétek?


2013. febr. 21. 19:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
19: ezzel alapot adna az ismerkedésre, de még a találkozásra is
2013. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha nem árulja el, hogy ki ő, csak azt, hogy tudja, hogy a férfi kicsoda és hogy nem ért azzal egyet, amit csinál, szerintem a férfi le fog kopni. Ha nem, akkor a lánynak már meglesz az alapos oka, hogy erélyesebben küldje más éghajlatokra a férfit.
2013. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
akkor aztán épp az, hogy lesz miről regélni, tuti visszakérdez
2013. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Ne itelj!!! csunya dolog

a gyasz nem idohoz kotott es nagyon egyeni.

van akinek pont egy szereto baratno kell hogy segitsen feldolgozni a gyaszt es tamogassa ot.

Lehet menekul a gyasz elol egy uj kapcsolatba

A ferfiak mar csak ilyenek.

ha nem oke ne allj vele szoba ennyi Es ne legyel mar gonosz pletykas oregasszony aki megszolja a ozvegyeit mert szerinte nem eleg sokaig jartak gyaszban. bahh falusi viselkedes

2013. febr. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Én nem szóltam meg senkit! Csak nekem az erkölcsi normámba nem fér bele az ilyen. De ha tetszene a srác,akkorsem kéne,márcsak azért ismert alig 3 hónap alatt túllépett ,pedig telesírta anno a facebookot,hogy nincs értelme tovább az életének a felesége nélkül. Akkor mégis van? Ma amúgy megírtam neki,hogy tudom,ki ő és hagyjon békén. Azóta még nem írt,remélem nem is fog!
2013. febr. 21. 22:48
 26/34 anonim ***** válasza:
Én nem írnék neki, szerintem is kevés ennyi idő és csak menekül valakihez. Nem akarnék ilyenbe belekeveredni.
2013. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
20-as évei elején járó kiscsaj 6 éve házas volt? Vagy csak én értettem baromira félre valamit? Amúgy jogos amit érzel, szerintem sem normális dolog amit az özvegy művel, de mindenki máshogy dolgozza fel az ilyet. Én találkoztam olyannal, aki utána ment az elvesztett párjának mert belebetegedett, de olyannal is, akin meg sem látszott, hogy megviselte volna egy kicsit is a dolog, egy év múlva már férjnél volt és gyereket várt.
2013. febr. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Hát 24 éves volt a lány,18-at mikor betöltötte,akkor ment férjhez. Hát igyekszem lerázni s pasit,mert nekem ez nagyon taszító dolog.
2013. febr. 22. 00:39
 29/34 anonim válasza:

Sziasztok!

Édesapám 25 évesen megözvegyült - 2 vetélés és egy csúnya betegség után meghalt az 1. felesége. A szülei teljesen kétségbe voltak esve, hogy mi lesz vele, hirtelen jöttek a haverok, a bulik, a kocsmázás. Még nem volt 27, amikor megszülettem az akkor már 2. feleségétől.

A gyászidőszak mindenkinél más. Én ettől nem hiszem, hogy az 1. felesége kevésbé lett volna fontos, kevésbé szerette volna, de azt sem hiszem, hogy egy 25 éves ember örökre el kellene ásnia magát.

Hozzáteszem a 3 hónap nekem is nagyon kevésnek tűnik, nem egy haláleset, de még egy egyszerű válás után is...

2013. febr. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mindenki másképpen dolgozza fel a gyászt. Az is lehet, tényleg, hogy megijedt a srác a magánytól, és kb. búfelejtőnek ismerkedik mindenféle nővel a felesége halála után 3 hónappal. De ez sztem így, ebben a formában etikátlan, hogy ezeket a dolgokat nem tisztázza előre, és bombáz olyasvkit levelekkel, aki visszautasította. Az szegény új lánnyal szemben, aki lehetséges, hogy horogra akad, ha a kérdezőről leakad a srác, és más lányra startol, na vele szemben ez hol igazságos? Beleéli magát egy kapcsolatba, aztán lehet, hogy kiderül hónapok múlva, hogy a srác nem is szerette igazából...
2013. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!