Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szeretnék középfokú nyelvvizsg...

Szeretnék középfokú nyelvvizsgát tenni májusban (telc), de az imént nagyon elszomorodtam, mert letöltöttem egy feladatsort, és már az első feladatban egy rakat szót nem értettem? Lent több

Figyelt kérdés

már rendelkezem középszintű érettségivel angol nyelvből, de szeretnék nyelvvizsgát tenni, 1. pontszámítás miatt, 2. mert egyébként is fontos


de most nagyon elkeseredtem, hogy a sok óra amit rászántam (napi 3-4 órát minimum foglalkozok vele, English Grammar in use könyvből tanulok, illetve az 5perc angol email leckéit is átszoktam nézni, +szótanulás) szinte semmit nem ért, pedig már több hónapja csinálom


Igazából szerintem a szókinccsel van a legnagyobb gondom, mert hiába, hogy van egy szótár füzetem, amiből több száz szót tudok, ahogy elnéztem a vizsgafeladatban rengeteg olyan van amiről azt sem tudtam elképzelni mit jelent (csak szöveg környezetből próbáltam következtetni)


mit javasoltok? van valami szószedet ami középfokhoz szükséges ??


2013. febr. 20. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Járj el angoltanárhoz!

Felkészít nyelvvizsgára is, ha külön kéred és a szókincsedet is tudjátok fejleszteni azzal ha kommunikáció központúan oktat.

2013. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nyelvtanár + words, words, words!!!

[link]

2013. febr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elfogok menni tanárhoz, és itthon is rengeteget fogok készülni.
2013. febr. 20. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!