Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy az értékrendemmel...

Lehet, hogy az értékrendemmel van baj, de ezen kicsit elszomorodtam. Ti mit tennétek? (lent)

Figyelt kérdés

Netes társkeresőzöm,és több oldalon is regisztrálva vagyok. Kb már vagy 10szer rámírt egy srác. De ő engem nem ismer,én viszont őt igen! A sztori röviden: barátnőm anyukájának a kolleginája volt ennek a srácnak a felesége. Fiatal,huszas évei elején járó kiscsaj. Elment egy este bulizni,valamit belekevertek az italába,amitől rosszul lett,kórházba került,leállt a veséje,a mája szinte és mesterséges kómában tartották egy hónapig. Majd tüdőgyulladást kapott és meghalt. Ez volt kb 3 és fél hónapja. Nos a srác aki társkeresőn nekem írogat,ennek a lánynak a férje,vagy hát mostmár az özvegye.

De nekem valahogy annyira taszító az,hogy szinte csak most temette el a feleségét és már mindenhol komoly kapcsolatot keres,és én láttam,hogy szenvedett,mikor a láy a kórházban küzdött az életéért,mert tele volt vele egy közösségi oldal. Mostmeg naponta ír nekem,hogy meg akar ismerni,nagyon tetszem neki,bla bla,de egyszerűen írni nem tudok neki mit,mert ledöbbentem azon,hogy annyira friss ez a dolog a párjával,hogy tudna új kapcsolatba kezdeni. Mondjuk nem is az esetem a srác,meg lehet,hogy ő a gyászt így dolgozza fel,bármi lehet,de egyre kellemetlenebb a szitu.

Mit tennétek?


2013. febr. 21. 19:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

akit majd magának megtalál, honnan tudod, hogy nem e szüksége van annak erre a személyiségfejlődéséhez.


jól mondta előző: "mindenkinek a maga útját kell járnia"

2013. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

"akit majd magának megtalál, honnan tudod, hogy nem e szüksége van annak erre a személyiségfejlődéséhez."

Na ezt a mondatot annyira nem tudtam értelmezni,de kb értem,mire gondolsz! Sajna itt az a gond,hogy én vagyok a fő "célpont".

2013. febr. 21. 20:20
 13/34 anonim ***** válasza:
46%

ez miért gond?

megírod, hogy nem akarsz tőle semmit, minden jót és szia

ha ezután ír, megkéred, hogy felejtse el a címed/adatlapod/akármid


ez nem gond. nem értelek

2013. febr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Voltam temetésen ahol a feleség koporsójánál az özvegy férj mellett már az új nő parádézott. Ezek után én már ilyesmin nem akadok fenn. Rázd le a pasast.
2013. febr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
lepontozás előtt el kellene olvasni mire lett mi írva...
2013. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozgat,de nem én vagyok az! Az a baj,hogy írtam már a srácnak,de mintha el sem olvasná a visszautasító válaszokat. Taln tiltanom kéne,bár valahogy mindig megtalál.
2013. febr. 21. 20:39
 17/34 anonim ***** válasza:

akkorhát ezidáig nem voltál elég nyomatékos.


de az is egy jó vezércsel, ha SEMMIT nem reagálsz SOHA.

2013. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Hát épp ezt alkalmazom! Nem írok neki vissza. De nem adja fel.
2013. febr. 21. 20:46
 19/34 anonim ***** válasza:

És mi lenne, ha megírnád neki, hogy te tudod, hogy ki ő, és ha így van, akkor nemrég temette el a feleségét, és így teljesen kizárt, hogy bármi legyen köztetek, hiszen még nem telt le a gyászév sem.

Általában az őszinteség a leginkább célravezető.

2013. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

19-essel egyetértek, mindenkinek jobb, ha leírod neki, hogy tudod, kicsoda és hogy zavar téged ez a helyzet. Ezzel magadnak is segítesz és neki is, mert észhez tér.


A szórakozóhelyes sztori is megdöbbentő. Vigyázzatok magatokra jobban, legyetek óvatosabbak.

2013. febr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!