Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Eléggé elszomorodtam.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Eléggé elszomorodtam.

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó hogy életem legmélyebb pontján állok mert barátnőm nemrég szakitott velem...de ez csak egy dolog...ebben az évben elvesztettem sokmindent...pl 2 családott...a sajátomat is (ugyérzem hogy egyedül vagyok,nincs meg az összhang pl a sok veszekedés miatt és bárhogy próbálok javitani a helyzeten nemtudok mert nem értik meg) a másik család meg a barátnömé volt...ugyéreztem mintha a családom lenne. egyedül vagyok,bizalom hiányos,"szürke",és alig tudok bizni valakiben..... mit tegyek? nem birom ezt a hatalmas depresszíót. Segítsetek kérlek szépen.

2012. dec. 27. 15:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul külön rátett az hogy nagymamám,nagyapám meghalt akiket nagyon szerettem...
2012. dec. 27. 15:59
 2/8 anonim ***** válasza:
Idővel csökken ez az érzés, én már másfél hónapja vagyok ugyanígy ezzel.
2012. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindenféle bölcselkedés helyett egy pszichológust javaslok.
2012. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz helyzetben vagy. Próbáld meg azokkal tartani a kapcsolatot, akikben megbízol. Valaki csak van, 1-2 barát, közeli ismerős. Nagyon fontos, hogy melletted legyenek, mert egyedül kőkemény meló lenne feldolgozni mindent.


Nehéz időszakon vagy túl, fontos lenne, hogy megértéssel, türelemmel forduljanak feléd az emberek, de az is fontos, hogy te is próbálj megérteni másokat.

A családoddal próbáld rendezni a dolgokat, egy-egy beszélgetés csodákra képes, hidd el.

2012. dec. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez még nem depi, csak sokk. Előre kell nézned.Vesd bele a munkába magad, akkor túl tudod élni a lehetetlent.Ne beszélj a benned lévő dolgokról ismerősöknek, mert csak sápitoznának, neked meg feltépnék a sebeidet a lelkedben..el kell zárnod ezeket a dolgokat a saját érdekedben-magadban, ha viszont dumálsz róla akkor sápitozás és sajnálat állandóan fájdalmat okozna, mint ha a sebed örökké fel lenne tépve..
2012. dec. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kb. 5 év mikortól jobb és egy picit könnyebb lesz.


5-öske voltam..

2012. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat barátaim vannak csak kevést időt tudunk egymásra szánni meg messze vagyunk...én meg egész nap csak emésztem magam...lehet pszihológushoz megyek..ugyanis ugyérzem ez nemfog elmulni egyhamar...

Köszönöm a segítséget aki esetleg még mást is tudna azt megköszönném.

2012. dec. 27. 17:22
 8/8 anonim válasza:
én(huzamosabb ideig voltam depressziós) egy dolgot tudok mondani: ne engedd, hogy az érzelmeid uralkodjanak rajtad, feletted.
2012. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!