Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves feleségek! Milyennek...

Kedves feleségek! Milyennek kell lennie egy mai feleségnek?

Figyelt kérdés
(Emancipált vagy? Milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie egy mai, modern feleségnek?)

2013. febr. 20. 17:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Túl sok Született feleséget néz itt valaki.... :D
2013. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 QueenRavenna ***** válasza:
13%
Ha rám gondolsz, tévedsz. Soha egy részt nem néztem meg a született feleségekből, inkább krimit, kórházas sorozatot nézek. :D
2013. febr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%
Ezt ne a feleségektől kérdezd, hanem a férjektől!
2013. febr. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A 13-nak: van egy másik kérdés is kiirva:

Kedves férjek! Mit szerettek a legjobban a feleségetekben? És mi az, amit ki nem álltok?

2013. febr. 20. 18:26
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szeressék tiszteljék becsüljék egymást a férjével.
2013. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
75%
Mindenkinek mások az igényeik, én a saját tapasztalatomat tudom mondani. Én igyekszem figyelmes lenni a férjemmel, odafigyelek, hogy legyen ebédje, reggelit elkészítem neki minden nap, nem azért, mert nem tudná és nem is szokta kiszolgáltatni magát, de olyan jólesik neki megcsinálni. Fontos, hogy mindent megbeszéljünk egymással és figyelmesen hallgassuk végig a másikat, mégha nem is mindig tudunk hozzászolni pl. a munkahelyi gondokhoz, de legalább elpanaszkodhatjuk egymásnak és a másik meghallgatja. Apró figyelmességek fontosak, nem csak az ünnepeken kell a másikat megajándékozni, hanem a hétköznapokon is. Nem nagy dolgokra gondolok, csak ha tudom, hogy szeret valamit, akkor hozok neki, ha vásárolni megyek, vagy ő nekem, ha jön hazafelé, hoz egy kürtöskalácsot pl., mert tudja, hogy azt szeretem. Fontos még az ápoltság mindkét részről, nem drága ruhákra gondolok, hanem az alapvető higiéniára. Nagyjából így tudtam összefoglalni, de persze mindenkinek mások az igényei.
2013. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
30%
Ne akarjon tulzottan emancipalt lenni. Igenis vannak olyan feladatok,ami nagyreszt noi munka,es olyanok,ami ferfimunka. Ne csinaljon magabol martirt,mert ellatja a csaladot,ha a ferj sokat dolgozik,hogy penzt keressen. Ha a no is dolgozik,akkor osszak meg,ki mit vegez otthon,vagy ha megtehetik,rendeljek a kajat hetkoznap,hivjanak alkalmankent takaritonot. Szanjanak mindennap egy kis idot a kapcsolatuk apolasara,amikor csak egymasra figyelnek. Szoval,annak nezzek a masikat,ami: a parjuknak -elvegre valamiert beleszerettek. Ha ez mukodik,nyilvan a masik is figyel magara,hogy apolt legyen,stb. Ha meg megse,lehet gondolkodni,hogy megoregedjunk-e azzal,aki ennyire nem tisztel minket,mint embert,hogy a kedvunkert figyeljen magara egy alapszinten.
2013. febr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szerintem a lenyeg a szerelem , hogyha a ferj szereti a not akkor az akkor is szereti hogyha a no epp fozni sem tud es hogyha nem szereti akkor az lehet akarmilyen szep , csinos meg profi mindenben ugysem lesz tartos a kapcsolat vagy ha megis akkor nem lesz a legkonnyebb...! A kerdesedre valaszolva pedig a kovetkezo tulajdonsagokat sorolnam fel : Legyen jo az agyban , legyen csinos (jo test) energikus, egy jobb munkahely sem art , stb..stb..de ez a legtobb embernel valtozatos..
2013. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!