Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apák, férfiak ti hogy viselked...

Apák, férfiak ti hogy viselkedtek a feleségeitekkel, illetve nők, feleségek ti veletek hogy viselkedik a férjetek, párotok?

Figyelt kérdés

milyen a normális viszony nő és férfi (férj és feleség)

között?



2012. dec. 12. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

velem nagyon jól viselkedik a férjem, pedig sokszor jó hisztis vagyok, iszonyat türelmes, meg sem érdemlem.

Viszont én hiszem, hogy sok esetben a férfi viselkedése függ a nő viselkedésétől is. Tehát engem az is érdekelne, hogy a nők hogyan viselkednek a párjukkal.

2012. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
lehet írni erről is.
2012. dec. 12. 16:53
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Egy feleségnek az a jó, ha biztonságban tudja magát és a családját és boldoggá teszi a férfi. A férfi mutassa ki a szeretetét egy csókkal, öleléssel, pár szóval. Mindkét fél vonja be a másikat az életébe, döntéseibe (de csak lightosan). A férfi lehetőleg ne csalja meg a feleségét, mert ott akkor minden dől, és mindenkinek pokol az élete. Legyenek egymás társai és a hosszú pórázon tartsák egymást.
2012. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Van egy bizonyos séma, amit szerintem sok kapcsolatra rá lehet húzni. Ezt én csak "zsák a foltját" effektusnak hívom, ugyanis sokan beleesnek abba a hibába, hogy az "ellentétek vonzzák egymást" felkiáltással belemennek olyan házasságba, ahol totál ellentétei a felek egymásnak - finoman fogalmazva, hogy szebben csengjen: kiegészítik egymást, azaz az egyik dominánsabb, a másik tűr. Én úgy gondolom, hogy ez valahol egy kényelmes állapot, a mártír tipusúak úgysem tudnak lazítani, a hajcsár párjuk pedig nem bír nem ugráltatni valakit maga körül. Ez viszont szerintem nem egy boldogító állapot, de nehéz belőle kitörni.


Másik séma az, amikor két nagy egyéniség kerül össze, aminek általában zajos válás a vége, mert itt mindkét félnek van vér a pucájában ahhoz, hogy beadja a válópert.


Két csöndes ember - hát ők ritkán kerülnek össze valahogy.


Szerintem a legideálisabb az, ha a felek hasonlóan gondolkodnak, hasonlóak a terveik és az életritmusuk, azonos elveket vallanak, és ha mindezt nem lenne elég nehéz megtalálni, még az is fontos, hogy szeressék egymást - és nem csak barátként. Szóval, ha mindez megvan, már csak a kommunikáció hiányzik, meg az, hogy mindketten hűségesek, őszinték legyenek, meg hozzávetőleg 23456 egyéb tényező kell ahhoz, hogy normális (jó) kapcsolat legyen a felek közt. Senki nem mondhatja, hogy ez egyszerű. :)


Persze ezek csak ilyen alapok, ahány kapcsolat, annyi féle, de szerintem a normális kapcsolat ott kezdődik, ahol a két személy valóban összetartozik - nekik könnyebb fenntartani azt a viszonyt, amit sokaknak küzdelmek árán sem sikerül létrehozni.

2012. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Mi csendes, türelmes, beszélgetős pár vagyunk. Még nem veszekedtünk egyszer sem az elmúlt évek alatt. Amikor valamiben picit nem értettünk egyet, megbeszéltük. Drasztikus ellentétek nincsenek közöttünk, nagyon hasonlítunk. Egymás legjobb barátai is vagyunk, nem csak társak. Ugyanarra vágyunk a jövőben is. Minden nap ezerszer elmondja mennyire szeret és én is számolom a perceket, mikor érünk mindketten haza. Mindig öleléssel fogadjuk egymást, úgy érzem, az egész életem egy álom. Nagyon nagy szerencsém van, hogy találkoztunk! Férfias és határozott, ha a családját védi, másokkal szemben kiáll értünk. Rengeteget segít itthon, szorgalmas a munkahelyén, pluszt is vállal, pedig nem szorulnánk rá. Megtanít azokra a dolgokra, amiket ő tud és én nem ismerek, tiszteli azt, amivel foglalkozom, és mindig dícsér. Tudom, hogy nem átlagos a kapcsolatunk, de mindenkinek ilyet kívánnék!
2012. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan nincs, hogy univerzálisan normális viszony, mert mindenki mást igényel és vár el.


A mi kapcsolatunk, illetve az én párom:

-érzem rajta, hogy imád, és nagyon szeret engem

-ha megbánt tudat alatt is, igyekszik a kedvemben járni, jóvá tenni

-kedveskedik, amikor tud, apróságokkal

-érezteti velem, hogy tetszem neki, szép vagyok

2012. dec. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam mit is lehetne erre írni, hogy normális viszony? Arra jutottam, hogy nincs ez megírva. Imádom a férjem és ezért elviselem minden hülyeségét, ahogy dettó ő is nekem. Minden nap egy új csiszolódás kezdete...
2012. dec. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a normális,ha a felek mindent meg tudnak egymással beszélni,önmagukat tudják adni és nem kell folyton kifogásokat keresni mindenre,mert elfogadják egymást.Szerencsére a párom ilyen.A nem normális pedig az,hogy az erősebb elnyomja a gyengébbet.Bár vannak olyan beteg emberek,akik jól érzik magukat egy olyan kapcsolatban.
2012. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!