Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitehet a házból az utcára...

Kitehet a házból az utcára gyerekestől együtt?

Figyelt kérdés
Apa 3 éve meghalt és a ház 4 részre oszlott. anyám, a két testvérem és én. Anyámé a haszonélvezet. kb 1 éve idehozott maga mellé egy pasit, akit én nem tudok elfogadni és ő azon van hogy engem kitúrjon innen és anyám emiatt ki akar tenni innen úgy, hogy 8 hónapos terhes vagyok. Mellesleg a párom is velem lakik. A testvéreim már nem laknak itt. Ezt megteheti? Kérem csak az írjon aki ért a témához.

2013. febr. 19. 08:05
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy egyesek miért gondolják, hogy a gyerekem apjának nincs munkahelye és mi csak azért vagyunk itt, mert le vagyunk égve?! Csak halkan jelzem, hogy a mi bevételünk havonta több mint az övéké és az anyám kérésére költöztünk ide. Persze azért mert egyedül nem tudta volna fenntartani a házat. És mikor jön egy új hapsi akkor meg menjünk a pic*ába?" Eddig jók voltatok, most meg mehettek " És míg nem volt a pasija addig azt mondta, hogy eladjuk a házat és ki leszünk fizetve, addig meg ne is menjünk sehová, mert én ott nőttem fel és hiába övé a haszonélvezet, ő le*zarja, soha nem fog engem kitenni... persze utólag rá kellett jöjjek, hogy mindezt azért mondta, hogy rajtunk élősködhessen. Mi pedig már megvettük a telket és tavasszal kezdenénk az építkezést, mert abban a tudatban voltunk, hogy legalább albérletet nem kell fizetni és így 22 éves fejjel saját házunk lehet. És lesz is, ugyanis leterhelték a fizetését, mert a híres pasikája vetetett vele hitelre 2 LCD tv-t és leterhelték a fizetését. És megint csak nem tudnák fenntartani a házat nélkülünk. Most már megint nem lett sürgős a költözésünk, most már megint az a jobb, ha ott lakunk. Na ez nem vicces??????????
2013. márc. 27. 10:04
 52/52 anonim ***** válasza:
17%
Remélem hamar megszülsz, akkor legalább azzal leszel elfoglalva! -.-
2013. márc. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!