Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitehet a házból az utcára...

Kitehet a házból az utcára gyerekestől együtt?

Figyelt kérdés
Apa 3 éve meghalt és a ház 4 részre oszlott. anyám, a két testvérem és én. Anyámé a haszonélvezet. kb 1 éve idehozott maga mellé egy pasit, akit én nem tudok elfogadni és ő azon van hogy engem kitúrjon innen és anyám emiatt ki akar tenni innen úgy, hogy 8 hónapos terhes vagyok. Mellesleg a párom is velem lakik. A testvéreim már nem laknak itt. Ezt megteheti? Kérem csak az írjon aki ért a témához.

2013. febr. 19. 08:05
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
#40, a fiatalság dolga, hogy hogyan teremtik elő a pénzt a saját gyerekük eltartására, és majd kitalálják, hogy közöttük milyen legyen a munkamegosztás ehhez, ebbe kívülről nem szólhat bele senki. A lényeg az, hogy legyen rá szándékuk, koncepciójuk, és tegyenek lépéseket ennek irányába. Azután erre jön rá, hogy az ember ahol tud, segít.
2013. febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
kár h a kérdező eltűnt. Érdekelnének a válaszai a feltett kérdésekre
2013. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
Szerintem azt várhatod :)
2013. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

17-02


"A bölcsöde arra jó,ha 3x-4x annyi a fizetése mint a gyes"


Szóval inkább éhezzenek, de maradjon otthon az anya 25 000 Ft-ért, minthogy a gyereket bölcsibe adja, és keressen legrosszabb esetben is kb 40-50 000-rel többet? A nagyszülök meg tartsák el a felnőtt nőt, mert őneki így kényelmes?????

2013. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
44.Ha 40-50-et keres,a gyes 25 ezer,akkor számolj! A + 25-ből vond le a bölcsödei díjat,a bérletet,a kaját,mert otthon lehet megeszik egy vajas kenyeret,a m.helyen azt nem teheti napi szinten,vond le a ruházatot,mert másképp kell és ellehet gondolkodni!:)
2013. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Azt írta legrosszabb esetben 40et. Azért egy ember csak keres általában vagy 70-80at minimum.
2013. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
46.Én meg azt írtam,ha 3x-4x többet keres mint a gyes,akkor oké,amúgy cart sem ér! :)A 70-80 már oké,de 50,az már nem.
2013. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
De hol keresnek az emberek 40 ezret? Azért aki elmegy dolgozni az megkeresi a 70et. Én pont ezért mondom, hogy menjen dolgozni.
2013. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
Pl: A közmunkánál.heti 11200ft kapnak,nevetséges!
2013. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:

Akkor íme a történet azoknak akik szerint én anyámon élősködök és az ő pénzéből nevelem a gyerekem.

8 éves korom óta anyám egy alkoholista volt és úgy csalta apámat ahogy csak lehetett. Engem is leszart magas ívből. Apám részben ezért lett 19 éves koromban öngyilkos. 2 évre rá, hogy apa meghalt, jött ez az új hapsija akit ide költöztetett és miatta képes volt lemondani az italról és minta asszonyként élni, úgy ahogy eddig kellett volna. A rezsi felét én fizetem és bár még kb 2-3 hét van hátra a szülésig, anyám 1 db pelenkát nem vett a gyerekemnek és nem is vagyok rászorulva, mert mindene megvan már. És nehogy már én albérletben lakjak és a hapsija élvezze azt, amit apám felépített... Jah és mellesleg külön konyhán is vagyunk

2013. márc. 27. 09:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!