Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitehet a házból az utcára...

Kitehet a házból az utcára gyerekestől együtt?

Figyelt kérdés
Apa 3 éve meghalt és a ház 4 részre oszlott. anyám, a két testvérem és én. Anyámé a haszonélvezet. kb 1 éve idehozott maga mellé egy pasit, akit én nem tudok elfogadni és ő azon van hogy engem kitúrjon innen és anyám emiatt ki akar tenni innen úgy, hogy 8 hónapos terhes vagyok. Mellesleg a párom is velem lakik. A testvéreim már nem laknak itt. Ezt megteheti? Kérem csak az írjon aki ért a témához.

2013. febr. 19. 08:05
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
100%

19

Én is nő vagyok:) Én is ki lettem rakva 18 évesen. Sírhattam volna én is, apám azt mondta volna oldjam meg. Igaz inkább mentem volna a híd alá, mint hozzá könyörögni.

Egyébként mutass már olyan férfit aki önerőből 18 éves korára elérte azokat ami szerinted a férfivá váláshoz szükséges.

A nőkkel szemben pedig már megint általánosítasz. Van erre példa amit írsz igen, de ezer másik is.

2013. febr. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
43%

> Ha nem tudod elfogadni édesanyád párját, akkor költözz el, és majd a saját lakásodban megszabhatsz mindent.


Úristen, milyen emberek vannak itt? Nektek aztán tuti nincs gyereketek, de ne is legyen, ha így bánnátok ti is vele! Az ember gyerekénél semmi-de-semmi nem lehet fontosabb a világon, főleg, ha az unokátokat hordja a szíve alatt! Talán aranyból van annak az embernek a f*sza, vagy mi?


"Költözz el", de könnyű mondani! Hova? Albérletbe szülje a gyerekét? lehet, hogy albérletre sincs pénze.

2013. febr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2013. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
69%
22: Igen, és ha nincs pénze, akkor mire vállalja a gyereket?? Ja, hogy az anyja pénzére? Akkor fogja be a kicsi száját, és mosolyogjon az anyja új párjára. Ilyen egyszerű...
2013. febr. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
van saját keresetetek, adtok be a közösbe? Miért akar anyukád kirakni vmi konkrét dolog történt?
2013. febr. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
0%

#24


Talán azért vállalja, mert szeretne egy kisbabát magának, nem?

Jó, tudom, mindenki magából indul ki.

2013. febr. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy szeretne valaki magának egy gyereket. Én is sok mindent szeretnék, amit nem tudok megtenni. Gyereket akkor vállal az ember ha legalább egy minimum szinten el tudja tartani. Ha nem megy neki, akkor bevonhatja a családot, és ha ők biztosítják a támogatásáról, és meg van győződve róla, hogy ezt be is tartják akkor vállaljon így is. Ellenkező esetben ne tegye.

Egyébként van egy olyan érzésem hogy a kérdező max 25 éves.

2013. febr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%
". Anyámé a haszonélvezet. kb 1 éve idehozott maga mellé egy pasit, akit én nem tudok elfogadni és ő azon van hogy engem kitúrjon innen" - Kérdező, igen, kitehet, ahogy már többen is írták... de halkan kérdezném, nem lenne egyszerűbb és célszerűbb ha anyuka társa és anyuka gyereke megpróbálnák kölcsönösen elfogadni egymást?
2013. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
26%

> kérdező max 25 éves.


Miért, mennyi legyen, 50?


A kérdező a szülői házban lakik, mi ezzel a gond? Az ismerősem jórésze úgy szült, hogy a szülői házban lakik. Esetünkben a fickónak semmi köze a lakáshoz, lehet, hogy egy élősködő sz*rjankó, ez nem tetszik a kérdezőnek.

Mondjuk az anyjáról megvan a nem túl kedves véleményem.


Áhh, meddő vita.

2013. febr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

T. Almeida (#26) "Talán azért vállalja, mert szeretne egy kisbabát magának, nem?" - valószínű.

A Kérdező anyja meg egy társat szeretne magának, ami nem tűnik semmivel sem kevésbé jogos igénynek. Én az egész történetben a Kérdező anyját sajnálom leginkább, hogy a társa meg a felnőtt gyereke képtelenek egymást tiszteletben tartva békességben élni.

Az azért szép baleset lenne, ha a Kérdező nyugodtan odavihette a saját párját, de a Kérdező anyját elkezdjük kritizálni, mert ő is a saját párjával akar élni.

2013. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!