Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A többi lent.

Bagosi Viktória kérdése:

Mit tegyek? A többi lent.

Figyelt kérdés

Anyukám,és apukám fél éve elváltak. Én anyukámmal maradtam,és neki egy kis idő múlva lett egy barátja. A srácot nem nagyon bírom,és amikor ő itt van,mindig bezavar az életembe. Anyukám nagyon szereti őt. Én szeretnék anyuval tölteni egy hétvégét,de soha sem tudok,mert itt van ez a srác. Én ezt már próbáltam elmondani anyukámnak,de ő sajnos nem érzi át,amit én. Én persze próbáltam már sírással is anyut meghatni,hogy végre legalább egy hétvégét töltsünk együtt,de semmi hatása...

Kérlek segítsetek,hogy tudnám ezt elérni! Előre is köszönöm!

Üdv: 15/L



2013. febr. 17. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

"Én persze próbáltam már sírással is anyut meghatni"


Szerintem te csak féltékeny vagy,nem gondolod,hogy most hagyni kéne,azért csak felnevelt téged lemondások árán és nyilván oka volt a válásnak?!Ő is ember,nem rabszolga,neki is van magán élete!

2013. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem fogod tudni sehogy még egy ideig. Szerelmes.

Majd lesz valahogy.

2013. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első! Nem biztos, hogy nem ő a hibás a válásban. Ahogy az sem, hogy eddig áldozatokkal nevelte a lányát.

Egy rendes anyának fontosabb a lány, mint a szeretője.

Nem tudsz semmit tenni, amíg anyád ki nem józanodik ebből a nagy szerelemből.

2013. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
értem mi az ami nyomaszt téged. Ők el vannak egymással, Te meg kirekesztettnek érzed magad. Szeretnéd, ha az anyukád hétvégeken csak a tiéd lenne,veled foglalkozna. Sajnos,ez nem fog menni, hiszen szerelmes,majd megérted Te is,milyen az,ha odakerülsz.Amit én javasolnék, az,hogy menj el a nagyszüleidhez,vagy a barátnődhöz,vagy próbáljatok meg anyukádékkal közös programokat szervezni. Már az is sokat számitana, ha a fiujával beszélgetnél,vagy sakkoznátok,ilyesmi.Te is az életük része vagy,vegyél részt benne.
2013. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Első kommentelő: Igazad van,de én azt egy szóval nem mondtam,hogy féltékeny vagyok, Én örülök,hogy anyukám jól érzi magát,és végre boldog,de a fiú miatt már annyit nem foglalkozik velem.
2013. febr. 17. 18:39

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!