Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne "papolja...

Mit csináljak hogy ne "papoljanak" nekem?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok (5 hetes) Úgy döntöttem hogy elvetetettem a babát. Jövő hétre kaptam is időpontot. Ezen nincs is mit beszélni. A gond inkább az, hogy a családom is tudja a döntésemet, és ők most minden butaságot csinálnak hogy rájuk hallgassak. Anyám odáig ment el, hogy babaruhákat vásárolt. A nővérem felhívta a barátaimat hogy beszéljenek a fejemmel.. Egyedül apám volt az aki leült és megkérdezte hogy miért így döntöttem. Elmondtam neki. Végig hallgatott , majd annyit mondott, hogy megérti, valahol igazam is van, és ő mindig mellettem áll. De se anyám, se nővérem nem kérdezi meg, csak vádasodik, és taktikázik.

Hogy állítsam le őket ha nem akarok haragot velük?


2013. febr. 16. 18:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezen nem tudsz változtatni. Megtörténik, aztán majd elfelejtik.


Nem szöszölni akarok, de ha házas vagy, miért veteted el? A férjed mit szólt hozzá?


Biztosan meg van az okod, csak érdekel.

2013. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ez egy nagyon szar helyzet lehet. :(


Nem sokat fogsz tudni tenni, amíg meg nem csinálják az abortuszt úgyis ez lesz. Utána már tökmind1 ki mit vesz a leendő babának (aki akkor már nem lesz) illetve tökmind1 ki mit mond a férjednek. Ha te és a férjed így akarjátok senkinek nincs beleszólása! Sem az abortuszellenzőknek, sem a szüleidnek, sem egyéb családtagoknak vagy barátoknak. A ti életetek..de azért legközelebb próbáljátok a védekezést felelősségteljesebben, hogy elkerüljetek egy újabb ilyen szitut!

2013. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Nézd, ha a családomban készülne valaki gyilkosságra, én is ki lennék rá akadva. Vedd észre, hogy csak a javadat akarják. Az abortusz = a legszörnyűbb gyilkosság. Inkább add örökbe nekem vagy akárkinek. De ne legyél gyilkoss, kérlek, mert Isten keményen megbüntet.
2013. febr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Te jó ég, 3.!

Boszorkányégetést mikor csinálsz?


Az abortusz a világ egyik legjobb találmánya. Sokakat véd meg több tízévnyi szenvedéstől. Gyerekeket, szülőket egyaránt.

2013. febr. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Nem írtad, hogy mi a barátod / férjed álláspontja.

Pedig az lenne a legfontosabb, szerintem, nem az, hogy anyád, apád miket mond.

2013. febr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4.-nek: a kereket tartják az emberiség legnagyobb találmányának
2013. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. tök mindegy, hogy mi az apa álláspontja a kérdés szempontjából. ő dolga.

2. adja örökbe neked, mi? :D basszus, nekem három gyerekem van, de inkább elvetetném, ha terhes lennék, minthogy odaadjam bárkinek is.



Kérdező! Ültesd le őket, és mondd meg nekik, hogy rohadtul nincs közük hozzá, hogy mit csinálsz.

Ha megoldható, akkor a műtétig aztán ne kommunikálj velük. telefon - nyomd ki, keresnek- ne nyiss ajtót.

2013. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

SzaLonta

Az ilyen gyilkosságos beszólásra nem igazán vagyok vevő most.. Azt hogy te így gondolod, lelked rajta. Én nem így gondolom, és tartsd tiszteletben a döntésemet.

A többieknek. Köszönöm a válaszokat.

Van férjem. Jobban mondva már csak papíron.. Pár hete amikor elmondtam hogy terhes vagyok, először a nyakamba borult hogy milyen jó családunk lesz... Majd 2 napra rá becsöngetett a lakásba a férjem szeretője aki szép nagy hassal állt az ajtóban. Mellette 2 éves kisfiú aki szintén a férjem gyereke, akárcsak az a baba ami 2 hónap múlva jön a világra. Hát sokkolt.. Mert semmit nem vettem észre. Sosem maradt ki éjszaka, sosem voltak árulkodó jelek, igaz nem is kutakodtam, vagy követtem. A fizetését haza adta, sokat voltunk együtt..Csak hát az üzleti utak..

Sajnos nem itt ért végett a sokkhatás.. Jött még meglepetés az elmúlt 3 hétben..

2013. febr. 16. 18:35
 9/14 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogyha nem értik meg, akkor inkább addig ne beszéljetek. Sajnálom én megértelek.
2013. febr. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok..amit írtál besokkolt..úristen..közöld ezt a családoddal, ha ezután sem értik meg a helyzetet, akkor abortuszig ne kommunikáljatok inkább..
2013. febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!