Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Én már nem birom tovább... én megyek tönkre a testvérem miatt.

A 18 éves nővérem folyamatosan terrorizál, beszólogat, megver ha valamit ugy csinálok ami neki nem tetszik. Mondogatja hogy engem nem is akartak a szüleim, csak púp vagyok a hátukon. Most vagyok 9.es még félévkor megis buktam egy tantárgybol mert egyszerűen nem tudok már koncentrálni sem.Sosem buktam még meg... :'( Kövér voltam, állandóan csúfolt, már egészen jó alakom van és még mindig le dagadtoz, disznóz, lehordminddenek. Ma pl. megütött azért mert kiálltam magamért, és anyum hiába szolt rá aztr mondta h ha anyu nem nevel meg majd ő megteszi..Mindent és mindenkit elvesz tőlem !!!!!!!!! Anyu s neki ad igazat legtöbbször.. Van még egy nővérem őt szeretem, nem piszkál, a bátyám meg már inkább az utálatos nővéremmel van joba. Nem fogom tovább ezt bírni... szerintem hamarosan itt hagyom őket ÖRÖKRE és elmegyek papámhoz a menyországba :(


2013. febr. 9. 12:29
 1/5 A kérdező kommentje:
ha már ugysem akartak, nem fogok nekik hiányozni sem !!!!!!!!!!
2013. febr. 9. 12:31
 2/5 anonim válasza:
0%
Jó ötlet menj a papádhoz a menyországba csak vigyázz mert lehet a pokolba van nagyapádés akkor oda kell menned nem a menyorszagba
2013. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kössz szépen, még a pokol is jobb mint ez a család :)
2013. febr. 9. 12:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen boldogtalan vagy. Nem értem én, hogy az anyukád miért nem áll ki melletted, gondolom beszéltél már vele erről. Ha nem, akkor tedd meg! Vagy fordulj a kedvesebb nővéredhez! Butaság, hogy a halálon gondolkodsz, olyan fiatal vagy, ezt felejtsd el! Meglátod, rendbe fognak jönni a dolgok körülötted, tudom most nagyon nehéz de remélem így lesz! Keress addig barátokat, akikre számíthatsz, akiknek elmondhatsz mindent. Kitartás!!!
2013. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elmondtam mindent anyukámnak, akkor iis a nővérem pártját fogja...Már tényleg nem tudom mit tegyek nagyon rosszul vagyok. a legjobb barátnőmnek elmondtam ő segít mindenben. Köszönöm a választ és a bíztatást :(
2013. febr. 9. 13:12

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!