Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket szokott terrorizálni...

Titeket szokott terrorizálni a férjetek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 21:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen, mindig megy tusolni, mikor én nem akarom, hogy menjen. És éjszaka meg képes aludni, nekem meg hiányzik.
2013. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem csak egyszer terrorizálna bárki is! Többször nem lenne rá esélye. Ilyen emberhez nem kell ragaszkodni, mert ez soha nem lesz jobb, csak rosszabb. Jobb megszabadulni tőle.
2013. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen emberhez ragaszkodnak a legjobban a nők.
2013. febr. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen,de nem a férjem és így valószínű,valaki más lesz a férjem.Amikor terrorizál,mindig visszavágok és megvédem magam,de már kezdem unni ezt az állandó feszültséget.Szerintem az a legalpáribb szint,amikor azt bántják az emberek,akiket szeretnek.Tudom,hogy sok helyen előfordul és ez nagyon sajnálatos.Tényleg ritka az igaz szerelem.
2013. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!