Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már féltékenyek a...

Voltatok már féltékenyek a férjetek kolléganőjére?

Figyelt kérdés
Mi volt az oka?
2013. jan. 20. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha úgy viselkedett vele...
2013. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Persze... Állandóan közös képek kerültek fel fészbúkra (több közös kép van vele, mint velem). Nem mellesleg egy kiszámíthatatlan, drogos lotyó. Szerencsére nem rég felmondott (vagyis a főnök felmondatta, inkább ez a helyes megfogalmazás, munkahelyen is állandóan keverte a kakát).
2013. jan. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
En nem vagyok féltékeny fajta, viszont a férjem, nagyon "kedves" a "kolleginákkal", igy néha leszoktam szurni. Persze ilyenkor a baj az is, hogy a "kolleginák" félreértik a helyzetet.
2013. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem, de az előző barátoméra igen, mert nagyon barátkoztak, ennek ellenére nem akart engem bemutatni. Nem is volt alaptalan a féltékenységem, néhány hónap után megcsalt vele.
2013. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Az exem kolléganőire soha. Pedig nem ártott volna, mint utólag kiderült, a fél tanári kart megdugta...
2013. jan. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem és különösebben nem is ismerem őket. De ha ismerném őket, akkor se lenne máshogy. Ha menni akarna, menne akárhogy őrködnék, ha nem akar, akkor meg akármilyen kolléganője lehet.
2013. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem voltam rá féltékeny, csak meguntam már a primitiv, és ostoba játékát.
2013. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Nem,pedig az egyikről tudom, hogy szereti őt, viszont én inkább sajnálom, mintsem féltékeny legyek.
2013. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok féltékeny, de utálom az olyan lotyókat, akik az összes pasinak pucsítanak hogy vele foglalkozzanak. És utálom ha a pasimnak is teszi a jó fejet, meg évődik. És látszólag persze ártatlanul, de annyira irritáló, hogy hihetetlen. Én mint nő, látom mit miért csinál, mit miért ír pl. facebookon úgy, hogy megjelöli az összes férfidolgozót egy konferenciabeszélgetésbe, és enyhén félreértelmezhető dolgokat be-be szúr. Aki ismeri a fajtát, tudja miről beszélek :)
2013. jan. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, voltam, annak ellenére, hogy nem vagyok sem birtokló sem féltekenykedő típus.


A csaj házas, van két kölke is, mégis úgy viselekdik, mint egy serdületlen 13 éves. Sok sz&rt kavart, a férjem pedig egy időben úgy ugrált neki, mint egy pincsikutya - amíg szépen le nem állítottam.

2013. jan. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!