Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ez a féltékenység? Mit...

Gáz ez a féltékenység? Mit tegyek ellenek? Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

barátommal minap beszélgettünk és őszintén elmondta hogy 2-2,5éve bejött neki a haverja barátnője, de sosem volt köztük semmi.

Most már nem járna vele, de azt mondja jól néz ki a csaj.

Én már találkoztam vele...semmi különöset nem vettem észre rajta.

Lehet hogy ok nélkül, de nagyon féltékeny vagyok :( Félek hogy a csaj lecsapja a kezemről és hogy barátom megcsal vagy találkozgat vele.

Most nézelődöm a neten, és látom hogy barátom iskolájától 1utcára melózik a csaj. Lehet hogy találkozgatnak délután?:( Egyből ilyenek jutnak eszembe, hogy mivan ha bemegy suli után a csajhoz a szalonba és van egy kis ölelkezés-csók....


2012. jan. 16. 16:42
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

egyszerűen ilyenkor nemtudom kontrollálni magam... legszivesebben belemondanám barátom arcába, hogy ez meg ez a helyzet és ezt érzem...de úgy igazán:@


Elegem van ebből, hogy nekem mindig gyanakodnom kell.

Bár nincs bizonyítékom,de félek hogy megcsal, nagyon féltékeny vagyok... és folyton kételkedem.


Elöl hagyja a telefonját, belép előttem a közösségi fiókjába, meg ilyenek...és semmi gyanús sms, se hivás... de nemtudom nekem itt akkorse stimmel valami, elég rossz előérzetem van, mindig meggyanusitom:(

2012. jan. 16. 16:44
 2/22 A kérdező kommentje:

aztmondja szeret, sosem csalt meg...és nemis tenné.

De kételkedem benne, szeretném már végre rábizonyítani hogy igen megcsal! De sehogysem sikerül nincs semmi bizonyítékom.

MIT TEGYEK?

2012. jan. 16. 16:47
 3/22 anonim ***** válasza:
amíg nincsenek rá bizonyítékaid, addig semmiképp se kérdezgesd tőle , mert azt hiszi, hogy neked ezen jár az agyad folyton, és meg van az esélye, hogy tényleg megcsal. szerintem menj el egyszer a barátod sulijához, és amikor kijön, nézd, hogy mit csinál. ha észrevesz,nem baj, mondd azt, hogy eléjöttél, mert hamarabb szeretnél vele találkozni. esetleg a csajjal is beszélhetnél.. sok sikert:)
2012. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:

Nem gáz ha féltékeny vagy mert az azt jelenti, hogy tényleg nagyon szereted! Hány évesek vagytok?

Ha szereted a barátod és tényleg nincs semmi bizonyíték akkor bízz benne!

2012. jan. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"szeretném már végre rábizonyítani hogy igen megcsal"


És? Mi lenne, miután rábizonyítottad? Gondolom elhagynád... Te csak arra vársz, hogy szerencsétlen srác félrelépjen, hogy te ott tudd hagyni? Erre nem kell várni, szakíthatsz előtte is.

Ha meg jelent neked valamit, akkor szeresd, becsüld, és őszintén beszélgess vele. Ne kémkedj! Az, hogy egy valakinek tetszik egy másik ember, nem jelenti azt, hogy történik is valami.

Hány éves vagy amúgy? Kicsit gyerekesnek tűnsz.

2012. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

köszi, de mivan ha odamegyek és szerencséje van és aznap pont nem akar beugrani? (ha beugrik) hanem pl másik nap fog vagy legközelebb?:S

a csajjal nem akarok beszélni, nemtudom mit mondhatnék neki..."Figyu már, szerintem csal veled a pasim...igazam van?" kb kiröhög, ha igaz ugyse mondaná meg, ha esetleg szemét akar lenni aztmondja "igen" akkor meg barátom sosem mossa le magáról a csaj kamu igenjét

2012. jan. 16. 16:54
 7/22 A kérdező kommentje:

ő20 én 18vagyok. 10hónapja járunk.

de azon is agyalok hogy mikor volt 1-1 veszekedésünk (mint mindenkinél) nem-e rohant egyből a csjahoz.

barátom őszintén elmondta hogy az előző barátnőjénél átfutott az agyán hogy megcsalná ezzel a lánnyal, de sosem tette meg, és rá 1hétre szakitott is a lánnyal akivel járt, mert nem szerették egymást. rá pár hétre jött össze velem.

De HONNAN TUDJAM HOGY ÉPP EZÉRT ENGEM NEM-E CSALNA MEG? VAGY A KISCSAJT NEM-E CSALTA MÉGIS MEG?

2012. jan. 16. 16:57
 8/22 A kérdező kommentje:
16:54es, nem nem akarom elhagyni, de ennél a kételynél amit érzek már azis jobb lenne ha lenne bizonyitékom, akkor nem örölném magam, és kiderülne az IGAZSÁG.
2012. jan. 16. 16:58
 9/22 anonim ***** válasza:

Elkezdtem olvasni: "barátommal minap beszélgettünk és őszintén elmondta hogy 2-2,5éve bejött neki a haverja"


Na, itt arra gondoltam, ez elég gáz.

Aztán továbbolvastam, szerintem ne agyalj ilyenen. Legyen kicsit több önbizalmad!

2012. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

16:51-es vagyok

a csajnak ne a vejéhez vágd, hogy szerinted így és úgy.. hanem menj be a szalonjába, mit tudom én, csináltass magadnak körmöket, nemtudom, és közbe beszélgessetek. ha a beszélgetés közbe észreveszel valami mögöttes szándékot, akkor már van egy halvány indokod, hogy megcsal. de még akkor se kérdezősködj a barátodnál.

2012. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!