Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ez a féltékenység? Mit...

Gáz ez a féltékenység? Mit tegyek ellenek? Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

barátommal minap beszélgettünk és őszintén elmondta hogy 2-2,5éve bejött neki a haverja barátnője, de sosem volt köztük semmi.

Most már nem járna vele, de azt mondja jól néz ki a csaj.

Én már találkoztam vele...semmi különöset nem vettem észre rajta.

Lehet hogy ok nélkül, de nagyon féltékeny vagyok :( Félek hogy a csaj lecsapja a kezemről és hogy barátom megcsal vagy találkozgat vele.

Most nézelődöm a neten, és látom hogy barátom iskolájától 1utcára melózik a csaj. Lehet hogy találkozgatnak délután?:( Egyből ilyenek jutnak eszembe, hogy mivan ha bemegy suli után a csajhoz a szalonba és van egy kis ölelkezés-csók....


2012. jan. 16. 16:42
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
18 éves vagy? Ez nem egy felnőtt nőhöz méltó viselkedés. Onnan tudod, hogy nem csal meg, hogy hiszel neki! A bizalom a kapcsolat alapja. 5 éves kapcsolatom van, 19 éves vagyok, tudom, mit beszélek. 14 évesen olyan voltam, mint Te most. Próbálj felnőni és megbízni a barátodban. ha meg akar csalni, úgyis megteszi. Ha meg nem, akkor minden körülmények között hűséges marad. Ezt próbáld megemészteni. Biztosan neked is tetszik más férfi, mégsem rohansz egyből az ágyába.
2012. jan. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

gondolkoztam már azon hogy szakítok vele, így neki is jobb lesz, mert nem kell elviselnie hogy kételkedem benne. És nekemis mert nem fáj, és nem vagyok féltékeny. De sosem birtuk egymás nélkül 1-2napnál tovább. És ő sosem érti miért akarok szakitani vele.


De ez így nem kapcsolat, hiába szeretem, ez így nem megy... akivel járok attól elvárom hogy csak velem járjon ne csaljon más csajokkal. És ez a kételkedés...nos biztosan van alapja, vagy teljesen bolond vagyok.

Igen gondolkodtam azon hogy pl. holnap elmegyek a sulijához, nincs messze ugyse, sőt énis oda jártam, de nemtudom hány órája lesz:S ha már rákérdezek tőle levágja hogy elé megyek

2012. jan. 16. 17:04
 13/22 A kérdező kommentje:

szerintem már rég rossz ha kémkednem kell utána:(

Nemtudom mi legyen, legszívesebben vele lennék, és lehet hogy ok nélkül gyanusítom, lehet azt se tudja hol dolgozik a csaj, lehet hogy tudja de nemis érdekli, és tényleg meg sem fordul a fejébe semmi hátsó szándék.


De azis lehet hogy ott ver át ahol tud:( Nemtudom mi legyen. De én nem hiszem hogy meg merné kockáztatni hogy bejárkáljon a lányhoz, mert 1.beszoktam menni a suliba olykor, a régi tanárokhoz meg hozzá" 2.ő is szokta mondani hogy fussunk össze iskola után... 3.az osztálytársaival lóg, szerintem valamelyik tuti elszólná magát hogy "Képzeld a pasid szépségszalonba mászkál suli után"

2012. jan. 16. 17:10
 14/22 A kérdező kommentje:
ja mindig megirja smsben hogy mikor végez, szóval simán leellenőrizhetem.... vagy elé mehetek...
2012. jan. 16. 17:10
 15/22 anonim ***** válasza:

Én az írásodban semmi olyat nem látok hogy tényleg lenne okod féltékenykedni. Évekkel ezelőtt tetszett neki egy csaj? Na és? Kinek nem? Tetszik neki a csaj? Na és? Nem vak, sok csaj tetszhet neki. Ezzel mindenki így van, mégse csalják meg a párjukat.

Neked semmi önbizalmad, úgy látom még nem való neked egy kapcsolat. Túl gyerek vagy még. Ez meg így nem fog menni mert ha állandóan féltékenykedsz akkor biztos hogy ott fog hagyni, mert ilyen nő senkinek nem kell.

Vagy van valami komoly okod hogy azt hiszed megcsal? Vagy tényleg csak ennyi amit leírtál? Mert akkor te vagy teljesen hülye.

2012. jan. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Te komolyan beteg vagy, és látom van még itt sok hozzád hasonló. Ezzel el kellene menned a pszichológushoz, de sürgősen. Különben ezt, és minden további kapcsolatodat tönkre fogod tenni, akár megcsalnak, akár nem.

Ha észrevenném, hogy a párom ellenőriz, vagy ellenőrizgetni akar, akkor azonnal vége lenne a kapcsolatnak.

2012. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


...vagy teljesen bolond vagyok."


Ez így igaz, teljesen bolond vagy! Szegény srácnak szobrot kellene emelni, hogy eddig el tudott viselni.

2012. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

a csaj pasija kicsit hogyis mondjam beteges, a gruppen szex a mániája... és minap kérdezgette tőlem hogy benne lennék-e mondom nem! erre felhozódott a pasim és a srác irja h hát ő nemtudja mivan a pasim és az ő csaja közt, mert d.u. ő dolgozik lehet ő összejárnak:O

a srácról tudni kell h flúgos és nem 1x kezdett ki velem, lehet h csak poénkodik vagy be akar kaavrni??? VAJON IGAZAT MOND?

2012. jan. 16. 17:21
 19/22 anonim ***** válasza:
Hogy bírta ezt a barátod 10 hónapig? Te beteg vagy, fordulj pszichológushoz, mert minden kapcsolatodat tönkreteszed.
2012. jan. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

1. Igen, nagyon-nagyon gáz.

2. Fordulj szakemberhez, vagy egy értelmes barátnőhöz (már ha van), aki talán észhez térít.

3. Nem lennék féltékeny. Rendelkezem elég értelmi és érzelmi intelligenciával, plusz egészséges önbizalommal, ráadásul veled ellentétben teljesen megbízom a barátomban, és nem feltételezek róla mindenféle aljas dolgokat. Ha megtudnám a helyében, hogy miket gondolsz (meg írsz ide), adnék neked szűkre szabott határidőt, és ha nem térnél ténylegesen észhez, elhagynálak. Nem sok dolog készít ki, de az ok nélküli féltékenység és bizalmatlanság igen. Most őszintén, neked is tetszett biztos más fiú is, mielőtt összejöttetek, mégsem féltékenykedik a barátod, nem? Ennek semmi értelme.

23/N

2012. jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!