Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ez a féltékenység? Mit...

Gáz ez a féltékenység? Mit tegyek ellenek? Féltékenyek lennétek?

Figyelt kérdés

barátommal minap beszélgettünk és őszintén elmondta hogy 2-2,5éve bejött neki a haverja barátnője, de sosem volt köztük semmi.

Most már nem járna vele, de azt mondja jól néz ki a csaj.

Én már találkoztam vele...semmi különöset nem vettem észre rajta.

Lehet hogy ok nélkül, de nagyon féltékeny vagyok :( Félek hogy a csaj lecsapja a kezemről és hogy barátom megcsal vagy találkozgat vele.

Most nézelődöm a neten, és látom hogy barátom iskolájától 1utcára melózik a csaj. Lehet hogy találkozgatnak délután?:( Egyből ilyenek jutnak eszembe, hogy mivan ha bemegy suli után a csajhoz a szalonba és van egy kis ölelkezés-csók....


2012. jan. 16. 16:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
szóvá tettem neki a gondolataimat, aztmondta eztis túlreagálom szokás szerint, és mindent flefujok, mert sosem csalt meg és nemis fog és csak én vagyok neki. És fingja sincs hol melozik a csaj, azt se tudta hogy ott a sulitól nem messze mert sz*rik rá
2012. jan. 16. 20:56
 22/22 anonim ***** válasza:

Te bizony magaddal vagy elégedetlen kérdező, ezért vannak a kényszerképzeteid is. A barátod tényleg nem ad rá okot, hogy gyanúsítgasd, így nem maradt más lehetőség szerintem.

Neked kell tudnod, hogy mi az, ami miatt nem érzed magad elég jónak a barátodhoz. Szerintem beszélnetek kellene a saját magaddal szembeni kételyeidről, mert a párod bármit tehetne, úgysem tudna meggyőzni semmivel. A végén pedig vagy te hülyülsz bele az állandó képzelgésekbe, vagy kiakadsz és a barátod dobbant.

2012. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!