Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek/feleségetek olyan...

A férjetek/feleségetek olyan mint akit elképzeltetek magatoknak?

Figyelt kérdés
Belsőleg és külsőleg is. Mert szerintem mindenkinek van egy "esete", elképzelése. Vagy van olyan hogy pl kinéztétek magatoknak valakit, és jól választottatok már első megérzésre? Nem bántátok meg.
2013. jan. 19. 11:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem én az egyik ovistársam néztem ki férjemnek és helyette a másik ovistársammal jöttem össze. Évtizedekkel később.


Belsőre olyan amilyet szerettem volna. Külső elvárásom meg annyira nem volt nagy azon kívül, hogy ápolt legyen és egészséges.

2013. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Külsőleg nem, de belsőleg igen :)
2013. jan. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ideálom , amit azt hittem hogy az mert a párom teljesen az ellenkezője, de mivel jobban érdekelt a személyisége és az emberi mivolta arról nem is beszélve hogy kb 1000 pasiból 1 ha van olyan mint Ő, így nem nagyon érdekelt a külső :)
2013. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre sosem voltak konkrét "elvárásaim", max. annyi, hogy imádom a kék szemeket, és a vőlegényemnek (tavasszal házasodunk) pont kék szeme van.

Belsőre viszont túl is szárnyalja minden elképzelésemet, Ő több mint tökéletes nekem :) Olyan, mintha direkt nekem "tervezték" volna :)

2013. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

sosem gondolkodtam igazán ezen.

összehozott minket az élet, pont jókor, jó helyen. talán volt benne egy kis szerencse is. külsőleg tetszik, igaz lenne mit leadnia a súlyából, de ez a legkevesebb. belsőre viszont nagyon összeillünk. mivel nekem nem volt igazi apám, így a nagyapám az apakép bennem. na, a párom nagyon sokban hasonlít rá, és ennek nagyon örülök. bölcs, megfontolt, tiszta szívű, becsületes ember, aki mindenre képes a családjáért. számomra ő a tökéletes.

2013. jan. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem fiatalon nagyon idealizált és életidegen elképzelései vannak a kapcsolatokról a legtöbb embernek. Jobb nem nagyon ragaszkodni ideálokhoz, mert fontos találkozásoktól foszthatja meg magát az ember .
2013. jan. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Belsőleg egy-két kivétellel eltekintve meglepően olyan, mint amit elterveztem magamnak. Külsőre... alapjáraton sem volt igazán "esetem", de... nem, nem olyan, akit így elképzeltem, amikor néha elgondolkodtam rajta. De ez nem azt jelenti, hogy nem tetszik :D.
2013. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Belsőleg teljesen, külsőleg részben :) Nekem tökéletes :)

Külsőleg kb. annyi az eltérés, hogy úgy képzeltem, a férjem magasabb lesz, illetve a hosszú haj nem az esetem, de hát ez van, és amúgy nála tetszik a hosszú haj is.

2013. jan. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen pont olyan ,nagyon szeret pont úgy ahogy én Őt :)
2013. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tökéletesen olyan külsőre és belsőre is, amit elképzeltem! Illetve egy ideje álmodozni sem mertem arról, hogy van olyan férfi, akit én keresek: nyugodt, türelmes, figyelmes, kedves és akivel nem veszekszem. Nekem inkább a belső dolgok voltak fontosabbak, de sikerült egy jóképű, nagyon rendes férjet találnom! 4 éve vagyunk boldogok együtt, fél éve házasok.
2013. jan. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!