Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akiknek van párja,...

Férfiak akiknek van párja, ill férjek, zavarna titeket ha a feleségetek meg szeretné műttetni magát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretne meg műttetni magán ?
2012. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen műtétről van szó...
2012. júl. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Az nem.Csak mikor a családi kasszából kivenné rá a pénzt.Azért nem élnék vajas kenyéren,hogy új orra legyen vagy nagyobb melle.
2012. júl. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Hát még ha engem akarna megműteni!
2012. júl. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 tetro ***** válasza:
83%
Szerintem ezek a műtétek teljesen feleslegesek ha valakinek nincs semmi deformitása. A barátnőm inkább fogadja el magát, mint átalakíttassa.
2012. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mellről van szó, gyerekszülés után pl majd. Ill orr.
2012. júl. 27. 21:01
 7/19 anonim ***** válasza:
45%
Az en orrom nagy, anyukamtol orokoltem. Engem nem nagyon zavar bar orultem volna ha nekem is szep orrom van. A ferjem visszont nagyon szeretne ha megmutettem magam lassan ugy erzem bele megyek a mutetbe...
2012. júl. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%
Jól van, no. Már azt hittem, hogy férfivá akarja operáltatni magát.(Bár már azon sem lepődnék meg)Szerintem te le szeretnéd beszélni róla és érveket vársz, ha jól gondolom. Az első mellműtéttel műtétek sorozatát szabadítja magára, ezt gondolom ő is tudja. De az ő teste,ő rendelkezik vele, ha így nem tudja szeretni kérdéses, hogy amúgy szeretni fogja-e, vagy kidobja a pénzt az ablakon a semmiért.
2012. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem fölösleges ha csak nem csúnya vagy deformált az adott testrész. Itt arra gondolok, hogy pl láttam olyat, hogy valakinek az egyik melle szemmel láthatóan nagyobb, mint a másik. Ebben az esetben érthető, de amúgy fölösleges beavatkozásnak tartom, főleg ha neked is így tetszik.
2012. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%

Zavarna. Amikor feleségül vettem az orra akkor is ugyanilyen volt. Miért kellene azt "átszabni"? Gyerekszülés után pedig természetes,hogy megváltozik a melle. De még ez sem okoz problémát. A műmell viszont igen.

Amelyik nő műtteti magát,annak önértékelési gondjai vannak. Ezt nem műtéttel kell orvosolni.

2012. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!