Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek szokott olyan lenni,...

Veletek szokott olyan lenni, hogy úgy érzitek férjetek/feleségetek már nem szeret?

Figyelt kérdés
Nekem vőlegényem van, nem férjem, és néha úgy érzem, hogy kb púp vagyok a hátán. Nem hisztizek neki, vagy ilyesmi, nem is hozom szóba ezt az érzést, inkább magamban őrlődöm. Miért van ez az érzésem néha? Aztán meg máskor úgy érzem mindennél jobban szeret. Veletek szokott ilyen lenni?
2012. jún. 22. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Soha. Ha van is nézeteltérésünk (elég ritka), akkor is egyértelmű, hogy szeretjük egymást.

Szép is lenne, ha ez nem lenne egyértelmű...

2012. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A kettő nem zárja ki egymást. Néha tényleg púp vagy a hátán, néha meg tényleg boldog, hogy veled van. Nincs ebben semmi különös. Sok év után már nem szokott az ember folyamatosan, megszakítás nélkül repesni.
2012. jún. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen szokott lenni.

Sok éve együtt vagyunk és bizony olyan is volt hogy én éreztem azt hogy nem szeretem.Szeretjük egymást de van ilyen.Szoktam neki mondani hogy tudom hogy már nem is szeretsz,ekkor szokta mondani hogy DEEE szeretlek.

2012. jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólóval, az nem változtat a másik iránt érzett szerelmünkön, hogy néha fárasztónak találjuk. Egy házasság lehet akár 60 év hosszú is, elképzelhetetlen számomra, hogy ennyi év alatt ne legyen számtalanszor "elegünk" a másikból, mindamellett a szerelem/szeretet/tisztelet lehet töretlen.
2012. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és néha teljesen alkalmatlannak érzem magamat a hosszú kapcsolatokra.
2012. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Pedig jobb lenne, ha elétárnád azt ami bánt. Elméletileg ugye most jön a jóbanrosszban, stb.

Mert addig mondogatod magadnak, míg a végén elhiszed!

2012. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
En detto mint az utolso. hamar kiszeretek a ferfiakbol, hiaba szeretnek szerelmes maradni vagy legalabb megorizni a szeretetet. sajnos ha elmulik a langolas, le kell lepnem, nem birom tovabb a kapcsolatban. remelem hamarosan beno a fejem lagya mert ez tenyleg nagyon sz@r
2012. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ilyenkor én is úgy érzem, hogy nem vagyok alkalmas egy kapcsolatra, pedig ez nem így van. Csak amikor nincs probléma, én akkor is keresek....és ez a rossz tulajdonságom fogja elrontani az egészet. Nem akarom őt ilyenekkel fárasztani, így is van elég problémája, nem kell, hogy még én is zaklassam a lelki állapotommal. De tudom, hogy el kellene mondanom neki.
2012. jún. 22. 13:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, először akkor volt amikor megszületett a lányunk. Bár lefektettük a szabályokat meg az elveket, de mindent nem lehet előre tisztázni így elég sok veszekedésünk volt. Aztán amikor beállt a lányunk napirendje már én is kiegyensúlyozottabb lettem, mind a ketten többet tudtunk pihenni azóta rendesen is átbeszéltük a dolgokat. Addig nem beszélgettünk csak mondtunk a magunkét :-( Szerencsére túljutottunk rajta :-))
2012. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!