Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztek a nagy szerelmetek...

Mit éreztek a nagy szerelmetek iránt most? (abban az esetben, ha nem ő a férjetek/feleségetek)

Figyelt kérdés

Azokhoz intézem kérdésem, akiknek nem jött össze a kapcsolat életük nagy szerelmével és most vagy egyedülállók vagy mással élnek (az nincs kizárva, hogy a férjüket ugyanúgy szeressék).

Mit éreztek most iránta az idő múltával?


2011. júl. 7. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
ugyanazt... :-/
2011. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Csak fél gőzzel tudok szeretni.

Megtanultam "fejjel" szeretni, ami nem túl jó, senkinek sem.

Kielégítetlen az életem, ezért cinikusabb is vagyok a kelleténél.

2011. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanúgy szerelmes vagyok belé, lehet, hogy jobb is így! És még mindig állandóan ő jár a fejemben, pedig nem láttam lassan már egy éve.
2011. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
Közel húsz év elteltével is a legjobb barátok vagyunk. Habár mind a ketten külföldön élünk, igyekszünk minden évben legalább 2-3 alkalommal találkozni. A férjemmel és a lányommal is remek a kapcsolata, és én is jóban vagyok az ő családjával.
2011. júl. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

Mérges vagyok rá, annyi nővel csalt meg, amennyi szembe jött vele az utcán.

Akkor ő volt a Nagy Szerelem, most a párom az, és az is marad.

2011. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%
Azt, hogy bár esne rá egy zongora, vagy valami. Megcsalt (a kapcsolatunk alatt tulajdonképpen végig), hazudozott, majd eltűnt a pénzemmel. És én még most is szeretem... ennyi eszem van. :)
2011. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi még együtt vagyunk, és néha még mindig érzem azt a nagy szeretetet, amit akkor, mikor beleestem, pillangókat a gyomorban, stb, máskor viszont azon gondolkozom, hogy lehet nem is szeretem már, csak megszokásból vagyok vele....ezt én sem értem...
2011. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem is megcsal nagyon sok nővel a nagy szerelmem, még mindig ugyan úgy szeretem, de később nem akarok háremben élni. Tehát ő az elérhetetlen nagy Ő számomra.
2011. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
sorry, megcsalt, múlt időben.
2011. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsés vagyok, a második nagy szerelmem lett a férjem. Volt egy első nagy szerelmem is, iránta már csak annyit érzek, mint egy régi jó ismerős iránt.
2011. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!