Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztek a nagy szerelmetek...

Mit éreztek a nagy szerelmetek iránt most? (abban az esetben, ha nem ő a férjetek/feleségetek)

Figyelt kérdés

Azokhoz intézem kérdésem, akiknek nem jött össze a kapcsolat életük nagy szerelmével és most vagy egyedülállók vagy mással élnek (az nincs kizárva, hogy a férjüket ugyanúgy szeressék).

Mit éreztek most iránta az idő múltával?


2011. júl. 7. 20:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten kötődök hozzá még mindig, hiába telt el már 5 év és vagyok menyasszony. A vőlegényemet százszor jobban szeretem, de mégis van egy kapocs, ami sosem fog megszakadni, szerintem. Ez annyiból áll, hogy nem tudok rá haragudni és még most is szivesen elbeszélgetek vele, érdekel, hogy mi van vele. Szeretném, ha találna egy rendes lányt, akivel boldog lehet. Egyszer összejött egy tünemény csajjal, szép volt, okos, kedves, de nem szerette, szakított vele, miattam. Ő még mindig szeret, szeretne velem lenni, mégis képes volt arra, hogy gratuláljon az eljegyzésemhez, amit tisztelek, még ha nem is gondolta teljesen őszintén úgy. Soha nem lennék újra vele, pedig meg lett volna rá a lehetőségem, 1 éve mindketten szabadok voltunk, fűzte az agyam, de már nem úgy szerettem. De valamennyire mindig szeretni fogom.

23/L

2011. júl. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Már más a kedvesem, akit nagyon szeretek. A volt szerelmem iránt pedig végtelen szeretetet érzek, sok szépet adtunk egymásnak. Ha meglátom elmosolyodok, megölelem és azt kívánom, hogy legyen nagyon boldog.
2011. júl. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyedülálló vagyok, de még mindig azt érzem az első nagy szerelmem iránt, amit régen. Sajnos ő nem tud róla, kapcsolatban él! :'(
2011. júl. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

amit egy korábbi válaszadó is írt...félszívvel tanultam meg szeretni. A mostani Páromnál jobb férfit nem ismerek, mindent megtesz értem, amit az első nagy szerelmemnél hiányoltam. De mióta vége lett Vele, mert nem vagyok az, aki voltam. Már nem megy minden könnyen. Ezt néha sajnos a Párom is érzi. :(

szerencsére a volt párommal nem találkozom sosem, tuti, hogy felkavarna.

22N

2011. júl. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

huhh, látszik, hogy kóma vagyok, sok a hiba, sorry. *már nem vagyok ugyan az

22N

2011. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt hittem,hogy soha nem fogok senki mást úgy szeretni,és még utána évekig is..aztán képbe jött a férjem..máshogy szeretem,de valahogy sokkal boldogabb vagyok most,más értékszemlélettel,más tudattal..lehet hogy most értem meg rá..;-)
2011. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 ava87 ***** válasza:
100%
Már semmit. Pedig látom nap mint nap, egykor nagyon odavoltam érte, de neki nem kellettem. Már nem érdekel, épp olyan ember a számomra, mint bármelyik pasi ismerősöm, akikbe sose voltam szerelmes.
2011. júl. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Évek teltek el és még mindig naponta gondolok rá....Rólam is leírható h fél gőzzel szeretni. Pedig már a mostani párommal van egy kislányunk is de még mindig ő a nagy Ő úgy érzem....És habár szerintem túl sosem leszek rajta hisz ő a nagy Ő a páromat is nagyon szeretem igaz másképp.Minden esetre ha nagy ö-mel beszélhetnék nem tudom mit mondanék neki vagy mit tennék tuti felkavarna és hihetetlenül zavarba lennék.
2011. júl. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, amit a mostani kedves iránt érzek az is szerelem, de ez nem az a fajta amelyik fáj. A régit úgy szerettem, hogy már fájt, facsart stb. Most nyugodt szerelmet érzek és őszinte örömet, ha a férjemre nézek.
2011. júl. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!