Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak akiknek van párja,...

Férfiak akiknek van párja, ill férjek, zavarna titeket ha a feleségetek meg szeretné műttetni magát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 27. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha te megmondod neki, hogy zavarna, vagy csak feleslegesnek tartod, de ő mégis akarná, akkor az már nem neked szól!
2012. júl. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok férfi,de engem qurvára zavarna,mert egészségtelen.Arra utal,hogy nem fogadja el magát az illető és súlyos önbizalomhiánnyal küzd.Úgyhogy inkább pszichológushoz küldeném,nem plasztikai sebészhez.
2012. júl. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%
#11: ha megműttetném a mellem, nem azért tenném, mert a barátomnak nem tetszik, hiszen ő imádja. Én viszont gyűlölöm, nem látom szépnek. Tehát nem neki, hanem magamnak szólna.
2012. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
38%

Itt egy páran jól leírták önértékelési zavar, és az csak duma a nőktől, Hogy "magamért teszem, mert én érzem magam jobban" Az ilyen szegény nőkből királyi életet élnek a plasztikai sebészek.

Ha igazán van egy nőnek önbizalma akkor zavarná, hogy megplasztikáztassa magát bárkiért. Aki szereti, az szereti minden testrészével ahogy az anyja megszülte. És ez az igazi szeretet. Egyébként a műtétekkel hazudják az egész lényüket, mert már nem lehet tudni hogy ki volt az átszabás előtt és vajh úgyis szeretnék ahogy előtte nézett ki? Én bediliznék mert akkor állandóan kétségeim lennének, hogy most a műanyag mellem kell vagy anélkül is kellenék?

2012. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekem tényleg kellene az orrműtét, mert az miatt van akkora önbizalomhiányom, hogy emberek közé is csak azért megyek mert dolgozni muszáj. Másik pedig a mell dolog: nem nagyok, de formásak egyenlőre, bár már így is kezd változni az alakjuk az évek során, és nem pozitív irányba. Még ha egy-két szülés is lesz, bele sem merek gondolni. Perfekcionista vagyok, és valóban, ha megcsinálom ezeket a műtáteket, az magam miatt lesz elsősorban.
2012. júl. 27. 22:52
 16/19 anonim ***** válasza:
27%

Hja! A mellét akarja az orrához varratni, hogy ne lógjon le?

Praktikus!

2012. júl. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt. Egyik barátnőmnek tini kora óta hatalmas mellei vannak. Hát-nyakfájdalom, folyamatos beszólogatás, mára már elmondása szerint durvan lónak is.

Volt, hogy simán lekuvázták amelle miatt, pedig nem teszi ki.

Ő most gyűjt a kisebbítő műtétre.

Aki ezért elítéli, kivancsi vagyok rá mit tenne a helyébe...

2012. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Mennyi sok álszent ember van itt. Kérdező! Az én orrom is olyan volt, hogy az önbizalmam nulla volt miatta. Megműttettem és azóta szeretek tükörbe nézni. Lehet piszkálódni hülye szövegekkel, hogy fogadja el magát az ember...ja, amikor folyton folyvást az ő orra a vicc tárgya egy társaságban, amikor hallja, hogy kuncognak a háta mögött...persze. Hát én nem pszichologushoz mentem (ami kb ugyanannyiba került volna mint a műtét), hanem egy jó sebészhez. Az életem minősége nagyságrendekkel nőtt. A mellekről is lehet vitázni. A kérdező sehol nem írta, hogy műmellett szeretne. A szoptatós mellek ha nagyon leugornak, szépen javíthatóak egy sima felvarrással is.
2012. júl. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
22%

Nem regen azt olvastam, hogy a mellmutetet ellenzo nok legalabb 75%-anak normalisan fejlett, szep mellei vannak. Az itteni valaszokbol is ez latszik beigazolodni. Nekem pl rettenetesen kicsi melleim vannak, 2 gyerek utan is azok, ugyhogy meg fogom muttetni, es a ferjem is tamogat.

Kerdezo, a te ferjed mit szol hozza? Elvileg ugy szeret, ahogy vagy: perfekcionistanak :)

Ha van penzetek ra, csinaltasd meg a muteteket.

2012. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!