Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek/feleségetek olyan...

A férjetek/feleségetek olyan mint akit elképzeltetek magatoknak?

Figyelt kérdés
Belsőleg és külsőleg is. Mert szerintem mindenkinek van egy "esete", elképzelése. Vagy van olyan hogy pl kinéztétek magatoknak valakit, és jól választottatok már első megérzésre? Nem bántátok meg.
2013. jan. 19. 11:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a nordikus típust, tehát a világos szem, világos haj, és a párom se igazán az (nagyon sötét barna, szinte fekete haj, kékes zöld szem) :) külsőre nagyon bejön :) és ha mosolyog van két mélyedés az arcán, olyan helyes vele :) na meg teljesen összeillünk, ugyanazokat a dolgokat kedveljük. Egy dologban vagyunk másak, én tervezgetek, ő halogat, és mindent az utolsó pillanatban csinál. Én meg megtervezek valamit, körbejárom, megfontolom, és időre elkészülök. Kb ennyiben más, de így is imádom.

22 L

2013. jan. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem. Jobb. :)
2013. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Külsőleg köze nincs ahhoz, amit én szeretek, de annyira jó a belseje, hogy az valami elképesztő! :)

Nem bántam meg, a lelki dolgok nekem fontosabbak úgyis, mint a megfelelő helyes pofi.

2013. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

macis, barna szemű pasik vonzottak.

a férjem vékony testalkatú és zöld szemű.

Viszont a haja legalább barna !

Belsőleg mindig családcentrikus, gondoskodó férfiről álmodtam. Ő ilyen.

2013. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem, külsőleg egyáltalán nem, de ettől függetlenül tetszik. Belsőleg igen, bár nyilván mindenkiben vannak hibák, de természetesen ezzel a kis hibákkal együtt szeretem.
2013. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!