Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl azt, hogy...

Hogy éljem túl azt, hogy megcsalt az élettársam?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt. Van egy 6,5 éves lányunk és egy 2,5 éves fiúnk. 4 éve voltunk együtt, amikor megcsalt egy nála 13 évvel idősebb férfival, de csak most mondta el. Akkor még nem voltak gyerekek és nem volt ház sem. Együtt kell maradnunk már csak a gyerekek miatt is, de nagyon nehéz. Van, amikor minden jól megy, de amikor rámjön ez a rossz érzés, hogy átvert az, akit a legjobban szerettem, akkor iszonyatosan rossz. Akkor úgy érzem, hogy el kellene küldenem, de tudom, hogy megbánnám, mert egyébként ő egy nagyon jó ember. Tudom, hogy én is hülye voltam, mert sokszor hazudtam neki és nem mutattam ki, azt, hogy szeretem, de én sosem csaltam meg így. Igaz 2004-ben nekem is elcsattan 2 lánynál egy-egy csók, de nem tettem velük semmi komolyat. Még szűz volt, amikor összejöttünk és nekem ez nagyon fontos volt. Azért sem akarom, hogy elmenjen, mert nem tudnám más férfival látni. Csak azt nem tudom, hogy mivel enyhíthetném egy kicsit a fájdalmamat. Ő megtesz értem most mindent, de még így is sokszor elkap ez a rossz érzés és olyankor még aludni sem tudok éjjel. Gondoltam, hogy én is megcsalom, de az nem lenne jobb. 2004. körül lett volna több lehetőségem is és már bánom, hogy akkor nem tettem meg valakivel. Meg már itt vannak a gyerekek is. Így már nem lehet játszani.
2013. febr. 5. 15:26
1 2 3 4 5 6
 51/53 Syrakusa ***** válasza:
NEm Te nem ocsmányul beszéltél,nem trágárul hanem egyszerűen bunkó stílusban..........mondjuk azért a "nagy ívben leszarom" kifejezés is elég obszcén.....sztem ennyi elég is lett volna mint az utolsó hozzá szólásodban...,hogy a kérdező válászára vagy kíváncsi a kérdésedre.Hidd el ha emberi módon fejezed ki Magad akkor is megértem!Mellesleg azt a hozzászólásom amit Te a kérdésednek a válaszára vélelmeztél azt csak "nyomatékosításként" szántam/használtam..........
2013. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
Értem én, hogy minek szántad,nyomatékosításként, de engem akkor se javítgass ki. Na mindegy, nem is magyarázom neked, mert teljesen felesleges. A kérdéshez való hozzáállásod is elég érdekes.
2013. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 Syrakusa ***** válasza:

Add 1 Te Nekem ne szabd meg,hogy mikor és mit csináljak!

Add 2 Ha mégis akkor Te meg tanulj meg normálisan kommunikálni!

Miért is érdekes?Kíváncsi vagyok a válaszodra!

2013. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!