Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl azt, hogy...

Hogy éljem túl azt, hogy megcsalt az élettársam?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt. Van egy 6,5 éves lányunk és egy 2,5 éves fiúnk. 4 éve voltunk együtt, amikor megcsalt egy nála 13 évvel idősebb férfival, de csak most mondta el. Akkor még nem voltak gyerekek és nem volt ház sem. Együtt kell maradnunk már csak a gyerekek miatt is, de nagyon nehéz. Van, amikor minden jól megy, de amikor rámjön ez a rossz érzés, hogy átvert az, akit a legjobban szerettem, akkor iszonyatosan rossz. Akkor úgy érzem, hogy el kellene küldenem, de tudom, hogy megbánnám, mert egyébként ő egy nagyon jó ember. Tudom, hogy én is hülye voltam, mert sokszor hazudtam neki és nem mutattam ki, azt, hogy szeretem, de én sosem csaltam meg így. Igaz 2004-ben nekem is elcsattan 2 lánynál egy-egy csók, de nem tettem velük semmi komolyat. Még szűz volt, amikor összejöttünk és nekem ez nagyon fontos volt. Azért sem akarom, hogy elmenjen, mert nem tudnám más férfival látni. Csak azt nem tudom, hogy mivel enyhíthetném egy kicsit a fájdalmamat. Ő megtesz értem most mindent, de még így is sokszor elkap ez a rossz érzés és olyankor még aludni sem tudok éjjel. Gondoltam, hogy én is megcsalom, de az nem lenne jobb. 2004. körül lett volna több lehetőségem is és már bánom, hogy akkor nem tettem meg valakivel. Meg már itt vannak a gyerekek is. Így már nem lehet játszani.
2013. febr. 5. 15:26
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
31%

" Neked nem az fáj, hogy megcsalt, hanem hogy a feleséged ellent mondott a birtoklásodnak. "


És akkor a kérdező a szánalmas. Kívánom szívből, hogy a barátaitok, férjeitek dugjanak meg más nőket, aztán majd, ha fáj, mondjátok magatoknak, hogy csak az a problémátok, hogy a férfiak ellentmondtak a birtoklásotoknak. Mostantól minden hűtlenségről szóló kérdéshez odafogom írni, hogy csak az fáj annak, akit megcsaltak, hogy a párja ellentmondott a birtoklásnak és, hogy ezt ezen az oldalon tanultam. Fogalmam sincsen, hogy ennek a mondatnak mégis mi köze van ahhoz, hogy a férfi is megcsalta már Őt.

2013. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

31es te egy idióta vagy... már bocs!

Senki nem mondta, hogy a nő egy szent. Undoritó amit csinált. De a pasi sem külömb. SZÖVEGÉRTÉS!!!

Olvasd el miket irt és hogyan....!!

Mert ha azt mondja, hogy Úr Isten megcsal ennyi éven át hazudott stb...stb... megértem! De Ő NEM EZT FÁJLALJA!!!!!!!! És miközben a feleségéről elmondja milyen gusztustalan dologt művelt, ő meg leirja mi történt azzal a lánnyal akivel csókolózott és csak a körülményeknek köszönhetően nem kefélt meg!!!! Itt nosztalgiázik... ettől fordul ki a bele az embernek...!

Am meg megérdemlik egymást!

2013. febr. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Mert ugye mennyivel jobban sajnálható az, akit megcsaltak és az fáj neki, hogy megcsalták és éveken át hazudtak, mint aki kínjában arról beszél, hogy Ő miért nem feküdt le mással és már bánja.
2013. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
90%

A helyedben mindenképpen csináltatnék egy apasági tesztet a biztonság kedvéért,

mert hátha megint 8 év múlva bevall valamit a b.nőd...

2013. febr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
73%

Kedves 68%-os!


Mint azt előttem is leírták,szövegértés!


"Az első lány úgy jött, hogy gyakorlaton volt a cégnél és minden nap mellém ült be a traktorba megfigyelni a madarakat és sokat dumáltunk. Kb. olyan volt a lány, mint a párom. Akkor nagyon billegett a mérleg, hogy mi legyen. Jó is lett volna meg nem is. Utóbb kiderült, hogy a lány el van jegyezve, lehet, hogy ezért nem történt meg a dolog."


Az utolsó részt külön kiemelném,valószínű,hogy a lány nem akart tovább menni,mivel nem azt írta,hogy feleségem van,ezért nem tudtunk tovább lépni........


"Meg ő főiskolás és messze lakott, tehát hosszútávon ő nem jöhetett szóba."


Tehát ha közelebb lakott volna,és egy szabad,független csajról lett volna szó,több mint valószínű,hogy a kérdező meghúzta volna pár alkalommal.....


"A másik csók egy diszkóban történt egy hülye, ku..vával. Az csak egy rossz pillanatom volt és ő kezdte a nyomulást. Őt eszem ágában sem lenne még most sem megcsinálni."


Tehát ha párom van,és egy hülye k.rva nyomulni kezd,az a legjobb,amit tehet védekezés ként,hogy lesmárolom......

OKÉ!értem!



"Őt eszem ágában sem lenne még most sem megcsinálni."


Ezt a te kedvedért megint külön kiemelném,tehát ezzel azt mondja,hogy a hülye k.rva nem kéne neki,de a másik csajt nem zárná ki a lehetőségek közül......


"Tudom, hogy én is hülye voltam, mert sokszor hazudtam neki és nem mutattam ki, azt, hogy szeretem"


Kíváncsi lennék,hogy ha te párod 68-as nem mutatná ki a szeretetét,hazudozna neked,akkor egy idő után nem keresnéd e máshol azt,amit nem kapsz meg a párodtól....


Ha a kérdező csaj lenne,ugyanez lenne a véleményem,tehát a téma részemről le van zárva!

2013. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
45%

"Nálam egy csók nem jelent semmit."


Akkor minek smároltál még 2 csajjal?

2013. febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
31%
Köszönöm, már megértettem az ideíró nők logikus gondolkodását. Ha a párom megcsal két nővel és nem azért nem fekszik le velük, mert vagyok neki, akkor ne hagyjam el és legyek valaki olyannal, aki nem csal meg, hanem dugassam meg magam kétszer, aztán hazudjak éveken keresztül, közben pedig szüljek két gyereket mert azokra majd aztán hivatkozhatok, hogy mekkora nagy dolgot tettem velük a barátomért és miért is érdekelne mellettük bárkit, hogy félrekúrtam, hiszen a másik is megcsalt. Szövegértés.
2013. febr. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
60%
68as, reménytelen eset vagy! Te sem fogod elfogadni a mi álláspontunkat, és mi sem fogjuk a tiedet, szóval szerintem téma lezárva.
2013. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

"már megértettem az ideíró nők logikus gondolkodását."


akkor rácsesztél!

mert én pasi vagyok,és egyetértek az előzőekkel,ha idegen sunákkal csókolóznék,akár munkahelyen,akár egy lebujban,

és kiderülne,hogy mindezek után a párom is megcsalt,azt a sors kezének tudnám be!


na és ezt is érted?

2013. febr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ezt a kérdést nem a párom tette fel, hanem én. Tudni akartam, hogy mit tanácsolnátok neki és esetleg azt én is tudnám neki mondani. Mindenkinek igaza van itt. De én neki nem mondhatom, hogy ő mit csinált, mert teljesen felmérgesíti magát, hogy én ezen a kis dolgon lovagolk, ez neki semmi. Ezt nem értem én sem. Egy gusztustalan undorító dolgot tettem 19 évesen. Most 27 vagyok. Azóta sem tettem meg egyszer sem és előtte sem. Nekem ez nem érzelemről szólt, de nem hiszi el. Tegnap este mondta, hogy menjek el, mert nem akarja magát kínozni tovább. Ma reggel viszont azt mondta, hogy amire megjön, adjak értelmes magyarázatot arra, hogy miért csináltam, miért így? stb. Erre nem lehet értelmes magyarázatot adni. Mit mondjak neki, ami értelmes lehet? Ha valakinek van valami ötlete, írja meg. Ezen múlik, hogy maradhatok-e a 2 picivel vagy sem. Ja...apasági...mind a 2 gyereket be akarja majd vizsgáltatni, mert nem hisz nekem ebben a témában, főleg, hogy a lányunk a megcsalás után 2 hónappal fogant, így azt gondolja, hogy hazudok az időt illetően és lehet, hogy akkor voltunk együtt, amikor fogant, de ez nem így van. Ha megcsináltatjuk majd valamikor a tesztet, meglátja ő is.
2013. febr. 6. 09:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!