Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy éljem túl azt, hogy...

Hogy éljem túl azt, hogy megcsalt az élettársam?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt. Van egy 6,5 éves lányunk és egy 2,5 éves fiúnk. 4 éve voltunk együtt, amikor megcsalt egy nála 13 évvel idősebb férfival, de csak most mondta el. Akkor még nem voltak gyerekek és nem volt ház sem. Együtt kell maradnunk már csak a gyerekek miatt is, de nagyon nehéz. Van, amikor minden jól megy, de amikor rámjön ez a rossz érzés, hogy átvert az, akit a legjobban szerettem, akkor iszonyatosan rossz. Akkor úgy érzem, hogy el kellene küldenem, de tudom, hogy megbánnám, mert egyébként ő egy nagyon jó ember. Tudom, hogy én is hülye voltam, mert sokszor hazudtam neki és nem mutattam ki, azt, hogy szeretem, de én sosem csaltam meg így. Igaz 2004-ben nekem is elcsattan 2 lánynál egy-egy csók, de nem tettem velük semmi komolyat. Még szűz volt, amikor összejöttünk és nekem ez nagyon fontos volt. Azért sem akarom, hogy elmenjen, mert nem tudnám más férfival látni. Csak azt nem tudom, hogy mivel enyhíthetném egy kicsit a fájdalmamat. Ő megtesz értem most mindent, de még így is sokszor elkap ez a rossz érzés és olyankor még aludni sem tudok éjjel. Gondoltam, hogy én is megcsalom, de az nem lenne jobb. 2004. körül lett volna több lehetőségem is és már bánom, hogy akkor nem tettem meg valakivel. Meg már itt vannak a gyerekek is. Így már nem lehet játszani.
2013. febr. 5. 15:26
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:

Tudod isten nem ver bottal...

Te csókolóztál 2 lánnyal, ő pedig.. ez van, ha azóta jól meg vagytok, akkor ne rágódj rajta ennyit. Tudom, hogy nem könnyű, ebben a helyzetben vagyok én is.

2013. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
52%

Te egy beteg ember vagy! Irtózom az ilyen birtokló emberektől(más is hozzáért rajtad kívül, rémálmaid is voltak..jajj istenem..)

Akkor megcsalt, de mégis veled maradt és szült neked 2 gyereket. Volt egy botlása, de téged választott.


Egyébként mi a nyavajának mondta el ezt most neked?

2013. febr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
73%

ma 15:49!

tulajdonkép ezzel bevallottad,hogy ha a körülmények adottak lettek volna,simán leléptél volna a csajjal......

2013. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
45%
Kedves Kérdező! Te nem szereted az élettársadat. Hagyd el. Nem illetek egymáshoz.
2013. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:

"Gondoltam, hogy én is megcsalom, de az nem lenne jobb. 2004. körül lett volna több lehetőségem is és már bánom, hogy akkor nem tettem meg valakivel. Meg már itt vannak a gyerekek is. Így már nem lehet játszani."


mégis miért bánod? csak azért mert ő félrement akkor, neked miért kellett volna? ha te is így cselekedtél volna, mint ő, csak te már bosszúból, akkor mennyivel lennél jobb nála? 8éve volt. ha most nem tudtad volna meg, akkor minden menne a régi kerékvágás szerint.

a másik: te is tettél olyan lépéseket, dolgokat, amik nem éppen számítanak fer dolognak a másikkal szemben.

mindeketten hibásak vagytok, te azért mert 2lánnyal is csókolóztál, valamint nem mutattad ki kellő képpen az érzéseidet, ő meg azért mert lefeküdt mással.

gondolom, hogy nem jó ezzel a ténnyel szembesülni, de te is tettél dolgokat, ez ne felejtsd el. és most itt, ilyen téren mindegy, hogy egy csókról, vagy egy együtlétről van szó, mert mindegyik a megcsaláshoz tartozik.

számomra 1:1 az állás, akárhogy is nézem.

2013. febr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
nekem is feltűnt, hogy szerintem nem szereted a párodat, birtoklod, ezért is ragadtam ki az írásodból egy részt Kérdező.
2013. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Ja, azt nem is írtam, hogy 2x tette meg azzal a fa...szal, két különböző időpontban. Ez gusztustalan számomra. Miért mondta el? Én már sokszor kérdeztem tőle, hogy megcsalt-e valaha? Kíváncsi voltam rá. És figyeltem a reakcióit és láttam, hogy baj van. Sumákol valamit. És a több évi kérdezgetés, ami már sűrűbben történt, kihozta belőle ezt. Már tudom, hogy nem kellett volna kérdezgetnem, mert engem ezzel kicsinált. Nekem ő volt a mindenem. Csak értük éltem és mégis jól kibas....ott velem. Most minden jó, csak nagyon rossz ez a tudat. Mennyi idő, amire ezt el lehet fogadni, vagy át lehet lépni rajta?
2013. febr. 5. 16:01
 18/53 A kérdező kommentje:
Nálam egy csók nem jelent semmit. Nem tudom egy lapon említeni a 2 dolgot. Biztos a felfogásommal van baj. Amikor elmondtam neki az első csókot, úgy megviselte, hogy 1 hét alatt 5 kg-ot fogyott és azt mondta, hogy itt megszakadt köztünk valami és valószínű, hogy ő ezért tette meg. Mondja ő most. De majd 9 hónappal később csalt meg ő. Akkor miért nem rögtön? Akkor jött neki egy alaklom és ő élt vele. Hozzáteszem, hogy 2 hónapja dolgozott az első munkahelyén. így hogy engedjem el megint dolgozni? Megint megcsinálja az új melóhelyén? Pedig a fiam nyáron lesz 3 éves után már nem jár után semmi pénz neki. Nem tudom hogy legyen.
2013. febr. 5. 16:07
 19/53 anonim ***** válasza:

A kapcsolatot halottnak szoktam tekinteni, ha:


1. A felek nem tisztelik egymást.

2. Ha a felek nem bíznak egymásban.

3. Ha a párkapcsolatban nem lelik örömüket.


Válaszoltam?

2013. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
71%
Igen primitív vagy. Tipikus nárcisztikus primitív lúzer, aki MÁSOKNAK teszi tönkre az életét. A Te életed? A te idegeid? Ugyan már, senki nem tett téged tönkre! te viszont majdnem egy évtizeden keresztül hazugsáágban éltél, és hazudtál egy nőnek, aki gyerekeket is szűlt neked! Mert hidd el, ha most így állsz a doglokhoz, soha nem szeretted őt, csak birtokoltad.
2013. febr. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!